Tuoj po didžiosios pertraukos Nemanja Vidičius išvedė "Man Utd" į priekį, o 66 minutę persvarą padvigubinęs Dimitaras Berbatovas, atrodė, nulėmė dvikovos nugalėtoją.

Tas pats D. Berbatovas neišnaudojo puikaus šanso pelnyti ir ketvirtą komandos įvartį, o "Everton" stebuklingai išsigelbėjo, kai per teisėjo pridėtą laiką Timas Cahillas ir Mikelis Arteta atstatė pusiausvyrą.

Kitose rungtynėse ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Londono "Chelsea", savo varžovus nugalėjo ir "Arsenal" futbolininkai, o "Manchester City" ekipa prarado dar du taškus.

Šiurpi puolėjo Bobby Zamoros trauma apkartino pirmąją "Fulham" klubo pergalę. Londono ekipa 2:1 nugalėjo "Wolwerhampton" futbolininkus, tačiau jos atakų lyderiui, kuris kątik su klubu pasirašė naują kontraktą, po kontakto su varžovu lūžo koja.

B. Zamorai prireikė deguonies kaukės, o aikštę jis paliko neštuvuose.

Liverpulio "Everton" 3 - 3 "Man Utd"

39' [1 - 0] Steven Pienaar
44' [1 - 1] Darren Fletcher
48' [1 - 2] Nemanja Vidic
66' [1 - 3] Dimitar Berbatov
90' [2 - 3] Mikel Arteta
90' [3 - 3] Tim Cahill

"Manchester City" 1 – 1 "Blackburn"

25' [0 - 1] Nikola Kalinic
56' [1 - 1] Patrick Vieira

"Arsenal" 4 – 1 "Bolton"

24' [1 - 0] Laurent Koscielny
45' [1 - 1] Johan Elmander
58' [2 - 1] Marouane Chamakh
78' [3 - 1] Alexandre Song
83' [4 - 1] Carlos Vela

64' iš aikštės išvytas Gary Cahill („Bolton“).

"West Ham" 1 – 3 "Chelsea"

2' [0 - 1] Mickael Essien
17' [0 - 2] Salomon Kalou
83' [0 - 3] Mickael Essien
85' [1 - 3] Scott Parker

"Fulham" 2 – 1 "Wolves"

10' [0 - 1] Jelle van Damme
49' [1 - 1] Moussa Dembele
90' [2 - 1] Moussa Dembele

90' iš aikštės išvytas Christophe Berra ("Wolves").

"Newcastle" 0 – 2 "Blackpool"

45' [0 - 1] Charlie Adam (11 m b.)
90' [0 - 2] Dudley Campbell

"West Brom" 1 – 1 "Tottenham"

27' [0 - 1] Luka Modric
41' [1 - 1] Chris Brunt

"Wigan" 1 – 1 "Sunderland"

66' [0 - 1] Asamoah Gyan
87' [1 - 1] Antolin Alcaraz

23' iš aikštės išvytas Lee Cattermole ("Sunderland")

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Chelsea 4 4 0 0 17-1 12
2. Arsenal 4 3 1 0 13-3 10
3. Manchester United 4 2 2 0 11-5 8
4. Blackpool 4 2 1 1 8-8 7
5. Fulham 4 1 3 0 6-5 6
6. Aston Villa 3 2 0 1 4-6 6
7. Manchester City 4 1 2 1 4-2 5
8. Birmingham 3 1 2 0 6-5 5