Merginų rutulio stūmimo finalo rezultatai:

6. Viktoryla Kolb (Baltarusija) - 14,61
7. Leticia Chime (Nigerija) - 14,16
8. Sarah Howard (JAV) - 13,44

Ieties metikas M.Simanavičius - 6-as

Vaikinų ieties metimo finale sekmadienį Lietuvos lengvaatletis Marius Simanavičius užėmė 6-ą vietą. Geriausiu bandymu jis įrankį nusviedė 71 metrą ir 76 centimetrus.

Rutulio stūmikas M.Jusis užėmė 9-ą vietą

Žaidynių lengvosios atletikos varžybų vaikinų rutulio stūmimo B finalą sekmadienį laimėjo Lietuvos delegacijos vėliavnešys Mantas Jusis, bet galutinėje rungties įskaitoje jis liko devintas.

M. Jusis įrankį nustūmė 18 metrų ir 96 centimetrus ir 3 cm aplenkė švedą Oscarą Vastlundą (18,93) bei 46 cm graiką Dimitriosą Senikidisą (18,50).

Ėjikas M.Šavelskis nuotolio nebaigė

Sekmadienį 10 kilometrų ėjimo varžybose dalyvavęs Lietuvos atstovas Marius Šavelskis nuotolio nebaigė. Jis drauge su kolumbiečiu Elderu Arevalo buvo dikskvalifikuotas.

Nugalėjo ukrainietis Igoris Liaščenko, distanciją įveikęs per 42 minutes 43,93 sek. Antrą vietą užėmė Oscaras Villavicencio iš Ekvadoro (43:46:00), o trečias liko rusas Pavelas Paršinas (44:19,04).

Varžybas pradėjo 17-a ėjikų, o finišavo - 12 (du diskvalifikuoti, trys nefinišavo).