Mačo įvartį po Lino Pilibaičio perdavimo įmušė Valentinas Babičius (40 min.).

Visą susitikimą žaidęs lietuvis tikslus buvo ir baudinių serijoje - po jo smūgio ETO vienuolikė išsiveržė į priekį 2:1.

Beje, šeimininkai visą antrąjį kėlinį ir pratęsimą turėjo kiekybinę persvarą, nes pirmojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas Lazaras Stansičius (45+1 min.).

Po pratęsimo raudona kortelė buvo parodyta ir atsarginiam šeimininkų žaidėjui Romainui Pitau.

Savo pasirodymą turnyre tęs dviejų lietuvių atstovaujamas Novosibirsko "Sibir" klubas. Ketvirtadienį atsakomosiose rungtynėse "Sibir" futbolininkai svečiuose 1:2 (0:1) nusileido Limasolio "Apollon" (Kipras) vienuolikei, tačiau pateko į antkrintamąsias varžybas.

Pirmąsias rungtynes namuose Novosibirsko komanda laimėjo 1:0 ir į kitą varžybų etapą pateko dėl svečiuose įmušto įvarčio.

Visą susitikimą žaidęs Arūnas Klimavičius 38-ąją minutę buvo įspėtas, o Mantas Savėnas mačui nebuvo registruotas.

Įvartį, garantavusį teisę likti turnyre, į aikštės šeimininkų vartus įmušė Igoris Ševčenka (63 min.), o "Apollon" ekipoje, kuri rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Kamilo Kosowskio (15 min.), pasižymėjo Jose Semedo (12 min.) ir Antonio Nunezas (71 min.).

Ketvirtadienį atsakomąsias rungtynes Deivido Česnauskio atstovaujamas Salonikų "Aris" (Graikija) klubas namuose baigė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lenkijos taurės laimėtoja Balstogės "Jagiellonia" komanda, kurioje žaidė du lietuviai, ir taip pat tęsia kovą dėl vietos pagrindiniame turnyre.

Bendrą pergalę "Aris" futbolininkams garantavo prieš savaitę svečiuose rezultatu 2:1 (2:1) laimėtas susitikimas.

D. Česnauskis šeimininkų gretose rungtyniavo nuo 69 minutės, o svečių ekipos kapitonas Andrius Skerla ir Tadas Kijanskas žaidė visą mačą.

Svečiai dusyk pirmavo po to, kai Ronaldo Guiaro (26 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir po Marcino Burkhardto (66 min.) tikslaus smūgio, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Danijelis Cesarecas (19 min. ir 75 min. iš 11 m baudinio).

Atkrintamųjų varžybų burtai bus traukiami penktadienį.

Kitų UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliaustuose - pirmųjų susitikimų rezultatai, paryškintos ekipos žais kitame etape):

Vienos "Austria" (Austrija) - Chožuvo "Ruch" (Lenkija) 3:0 (3:1);

"Bangor City" (Velsas) - "Maritimo" (Portugalija) 1:2 (2:8);

Splito "Hajduk" (Kroatija) - Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) 3:0 (1:3);

Bratislavos "Slovan" (Slovak.) - Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 1:1 (2:1);

"VfB Stuttgart" (Vokietija) - "Molde" (Norvegija) 2:2 (3:2);

Belfasto "Cliftonville" (Šiaurės Airija) - Sofijos CSKA (Bulgarija) 1:2 (0:3);

"Hibernian" (Škotija) - "NK Maribor" (Slovėnija) 2:3 (0:3);

Turino "Juventus" (Italija) - "Shamrock Rovers" (Airija) 1:0 (2:0);