Vyrų disko metimo varžybose, kuriose dalyvavo 10 atletų, 5-ąją vietą užėmė pasaulio jaunimo čempionas Andrius Gudžius. Jau pirmuoju bandymu jo sviestas diskas nuskriejo 59,29 metro. Dar du mėginimai buvo nesėkmingi, o kitais jaunasis sportininkas pasiekė 56,56, 57,31 ir 56,75 m rezultatus.

Varžybas laimėjo neseniai pasibaigusiame Europos čempionate ketvirtą vietą užėmęs estas Gerdas Kanteris (66,82 m). Antrą vietą iškovojo Rusijos disko metikas Bogdanas Piščialnikovas (62,77 m), trečiąją – estas Martas Israelis (62,72 m), ketvirtąją – dar vienas turnyro šeimininkas Aleksandras Tammertas (61,78 m).

Vyrų 400 metrų bėgime trečias finišavo Raimondas Turla (49,92 sek.) Lietuvos atstovą pralenkė tik jamaikietis Sekou Clarke’as (47,34 sek.) ir estas Richardas Pulstas (49,43 sek.). 400 metrų bėgo 6 sportininkai.

Vyrų trišuolio sektoriuje Mantas Dilys aplenkė vieną varžovą ir užėmė ketvirtą vietą (15,83 m/ vėjas +1,4 m/sek.). Nugalėtoju tapo Estijos sportininkas Igoris Siuninas (16,44), antras buvo rusas Aleksandras Petrenka (16,29), trečias – dar vienas varžybų šeimininkas Lauri Leisas (15,88).

4 varžoves aplenkė ir taip pat ketvirtą vietą moterų šuolių į tolį varžybose užėmė Lina Andrijauskaitė (6,30 m/+1,5). Varžybas laimėjo estė Ksenija Balta (6,73), antra buvo Rusijos šuolininkė Tatjana Vojkina (6,60), trečia liko kita rusė Irina Melešina (6,57).

Vyrų ieties metimo varžybose aštuntoje vietoje liko Nerijus Lučkauskas (62,09 m), devintoje – Vaidas Miščikas (61,07).

Nugalėtojo latvio Ainaro Kovalo rezultatas – 80,76 metro. Antrą ir trečią vietas užėmė Estijos sportininkai, atitinkamai Tanelis Laanmae (77,93) ir Ahti Pederis (68,69). Varžybose dalyvavo 9 sportininkai.

Jaunių 800 m bėgime Gintarė Zenkevičiūtė užėmė trečią vietą (2:21,23 min.).

Vyrų 100 metrų sprinto finale nugalėjo po diskvalifikacijos dėl dopingo sugrįžęs 28-erių metų amerikietis Justinas Gatlinas, distanciją įveikęs per 10,24 sek.