Į rungties pusfinalį pateko 16 atletų – po tris greičiausius keturiuose bėgimuose ir dar keturi aukščiausius rezultatus pasiekę bėgikai.

Norint patekti į pusfinalį, Lietuvos sportininkui reikėjo bėgti bent 2,10 sek. greičiau. Šį sezoną geriausias V. Kozlovo rezultatas buvo 1 min. 47,69 sek.

Lietuvos rekordininkui geriau pasirodyti sutrukdė nepalankus bėgimas.

„Labai stumdėsi. Bėgimas buvo problemiškas, lėtas. Man patinka, kai pradžia būna greita. Planavau likus dviem šimtams metrų finišuoti, bet visi bėgdami taupėsi, todėl greit finišavo. Savijauta prieš startą nebuvo bloga, bet nerealizavau savęs. Norėjau geriau. Galvojau, kad be didesnių problemų pateksiu į pusfinalį, bet tai yra sportas. Nepasisekė šį kartą“, - svetainei lengvoji.lt komentavo pasirodymą V. Kozlovas.

Vyrų 800 metrų bėgimo atrankos varžybų rezultatai: (vieta, sportininkas, šalis, laikas)

31. Anton Asplund (Švedija) 1:55,23

Europos čempionatas trečiadienį baigėsi ir Silvestrui Guogiui. 20-metis Lietuvos atletas vyrų 400 metrų barjerinio bėgimo atrankos varžybose distanciją įveikė per 53,38 sek. ir į pusfinalį taip pat nepateko. Mūsiškis savo bėgime liko paskutinis, šeštas, o bendroje įskaitoje užėmė 26-ą vietą, aplenkęs tik islandą Bjoergviną Vikingssoną.

Į pusfinalį pateko 16 sportininkų.

Geriausias jo šio sezono rezultatas ir kartu asmeninis rekordas – 51,03 sek. Iki pusfinalio jam pritrūko 2,27 sek., o geriausias sezono rezultatas būtų garatavęs 16-ą vietą.

Vyrų 400 metrų barjerinio bėgimo atrankos varžybų rezultatai: (vieta, sportininkas, šalis, laikas)

1. Rhys Williams (D. Britanija) 49,35 sek.