J. Melzeris, tenkinosi 104 tūkst. eurų piniginiu prizu bei 300 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo ispanai Marcas Lopezas ir Davidas Marrero, finale 6:3, 2:6, 10:8 privertę pasiduoti prancūzus Jeremy Chardy bei Paulą-Henri Mathieu.

M.Fisho sėkmė turnyre Atlantoje

Jungtinių Valstijų Atlantos mieste vykusiame ATP serijos vyrų turnyrą laimėjo šeštuoju skirstytas amerikietis Mardy Fishas, finale po trijų setų kovos 4:6, 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjęs antrą turnyro raketę tautietį Johną Isnerį.

Turnyro Atlantoje prizų fondas - 531 tūkst. JAV dolerių.

Vokietijos tenisininkė laimėjo WTA serijos turnyrą Austrijoje

WTA serijos „Nuernberger Gastein Ladies“ moterų teniso turnyro Austrijoje nugalėtoja tapo vokietė Julia Goerges, sekmadienį vienetų varžybų finale per 78 minutes 6:1, 6:4 įveikusi antrą raketę šveicarę Timeą Bacsinszky.

Tai buvo pirmas dvidešimtmetės Vokietijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu J. Goerges atiteko 37 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 įskaitinių klasifikacijos taškų.

T. Bacsinszky tenkinosi 19 tūkst. piniginiu prizu ir 200 reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo čekė Lucie Hradecka poroje su ispane Anabel Medina Garrigues, finale 6:7 (2:7), 6:1, 10:5 privertusios pasiduoti šveicarę T. Bacsinszky bei italę Tathianą Garbin.

Moterų turnyrą Slovėnijoje laimėjo A.Čakvetadzė

Slovėnijoje baigėsi WTA serijos „Banka Koper Slovenia Open“ moterų teniso turnyras. Vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 37 tūkst. dolerių čekio bei 280 įskaitinių reitingo taškų sekmadienį kovojo 23-ejų metų Anna Čakvetadzė iš Rusijos ir 21-erių metų švedė Johanna Larsson.

Pergalę rezultatu 6:1, 6:2 iškovojo A. Čakvetadzė.