Triuškinančią nesėkmę išvykoje patyrė Andriaus Jokšo atstovaujama Bobruisko „Belšina“ komanda, net 0:4 (0:0) nusileidusi Novopolocko „Naftan“ komandai.

Starto sudėtyje rungtynes pradėjęs lietuvis žaidė iki 71-os minutės. „Belšina“ futbolininkai išsaugojo penktą turnyro lentelės poziciją.

Nesėkmę patyrė ir Minsko „Partizan“ komanda su trim lietuviais, savo aikštėje 2:3 (2:0) nusileidusi Žodino „Torpedo“ futbolininkams.

Visą mačą pralaimėjusių gretose rungtyniavo Marius Činikas ir Donatas Strockis, o vartininkas Džiugas Bartkus mačą praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Pergalingai mačą baigė „Minsk“ ekipa su dviem lietuviais, 1:0 (0:0) įveikusi dar dviejų lietuvių atstovaujamą Gardino „Neman“ komandą.

„Minsk“ ekipos vartus visą susitikimą saugojo Simas Skinderis, o saugas Donatas Navikas rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Minsk“ po pergalės pakilo į trečią vietą, o „Neman“ ekipos protokole, nebuvo įrašyti nei Nikolajus Misiukas, nei Arvydas Veikutis.

Nepasisekė ir Mogiliovo „Dnepr“ komandai, kuriai atstovauja Lietuvos jaunimo rinktinės narys Fiodoras Černychas. „Dnepr“ klubas 0:1 (0:0) nusileido Borisovo „BATE“ komandai.

F. Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtyje ir buvo pakeistas 75-ą rungtynių minutę.

1.Borisov BATE19126132-442
2.Soligorsko „Šachtior“19107226-1137
3.„FC Minsk“19113532-1536
4.Minsko „Dinamo“19113529-1336
11.Žodino „Torpedo“18341119-3413
12.Minsko „Partizan“19251210-3711

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.