11 sekundžių nugalėtojai šeštadienį grupinėse lenktynėse pralaimėjusi Rasa Leleivytė užėmė aštuntą vietą, dar po sekundės finišavusi Edita Janeliūnaitė buvo dešimta, 13 sekundžių nuo olandės atsilikusi Agnė Šilinytė finišo liniją kirto 25-ta, Aleksandra Sošenko (atsiliko 14 sek.) užėmė 37-ą vietą ir Katažina Sosna (atsiliko 15 sek.) finišavo 44-a tarp 62-jų lenktynes baigusių dviratininkių.

Komandų rikiuotėje Lietuvos merginos (9 val. 25 min. 27 sek.) liko trečios, vos 5 sekundėmis atsilikusios nuo pirmą vietą užėmusių ukrainiečių bei 2 sekundėmis - nuo antrojoje pozicijoje likusių rusių.

Sekmadienį devintą vietą jaunimo vaikinų grupinėse lenktynėse užėmė Ramūnas Navardauskas. Lietuvos dviratininkas 175,5 km distanciją įveikė per 4 valandas 3 minutes 11 sekundžių ir vos 3 sekundes pralaimėjo čempionu tapusiam lenkui Pawelui Gawronskiui. 1 sekundes nuo nugalėtojo atsilikęs sidabrą iškovojo portugalas Nelsonas Oliveira, o bronza džiaugėsi prancūzas Arnaud Demare'as, nuo čempiono atsilikęs 3 sekundėmis.

8 sekundes lenkui pralaimėjęs Edgaras Kovaliovas šioje distancijoje liko 40-tas, o dar po sekundės finišavęs Evaldas Šiškevičius buvo 41-as, tarp 93-jų lenktynes baigusių sportininkų.

Ketvirtas lenktynėse dalyvavęs Lietuvos atstovas Mantas Bliakevičius buvo tarp 42-jų distancijos nebaigusių dviratininkų.

Taip pat sekmadienį vykusiose merginų jaunių grupinėse lenktynėse aukščiausiai iš lietuvių pakilusi Roberta Barzdaitė 81 km numynė per 2 valandas 5 minutes 44 sekundes ir finišo liniją kirto 26-ta.

Finiše ji 13 sekundžių pralaimėjo čempione tapusiai italei Annai Trevisi, kuri tik finišo spurtu aplenkė antrą vietą užėmusią prancūzę Paulinę Ferrand-Prevot.

Bronza atiteko kitai italei Rossellai Ratto, kuri tėvynainei pralaimėjo vos 2 sekundes.

15 sekundžių nuo nugalėtojos atsilikusi Rūta Žemaitytė užėmė 35-ą vietą, o net 10 minučių ir 31 sekundę italei pralaimėjusi Laura Braziulytė liko 42-a tarp 43-jų lenktynes pabaigusių (startavo 58) dviratininkių.