Apklausoje, kurią surengė Europos lengvosios atletikos asociacija (EAA), pirmąją vietą užėmė Švedijos trišuolininkas Christianas Olssonas (Kristianas Olsonas). Antras liko Lenkijos ėjikas Robertas Korzeniowskis (Robertas Korženiovskis), trečias - Italijos šuolininkas su kartimi Giuseppe Gibilisco (Džiuzepė Džibiliskas) (Italija).

K. Olsonas šių metų pasaulio čempionate Prancūzijoje iškovojo aukso medalį (17 m 72 cm). 23 metų atletas triumfavo ir pasaulio uždarų patalpų čempionate Birmingeme (Anglija).

Geriausia 2003 metų lengvaatlete išrinkta švedė Carolina Kluft (Karolina Kliuft). Antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos bėgikė Paula Radcliffe (Paula Redklif), trečiąją - Prancūzijos septynkovininkė ir šuolininkė į tolį Eunice Barber (Junis Barbė).

K. Kliuft šiemet tapo pasaulio septynkovės čempione, surinkusi 7001 tašką. Visose rungtyse, išskyrus šuolio į tolį varžybas, 20-metė Švedijos sportininkė pagerino savo asmeninius rekordus. K. Kliuft tapo trečiąja septynkovininke, peržengusia 7000 taškų ribą. Karolina šiemet buvo pirma ir pasaulio uždarų patalpų čempionate.

K. Olsoną ir K. Kliuft geriausiais išrinko ir lengvosios atletikos gerbėjai, ir žiniasklaidos atstovai, ir EAA nariai.