Tolesnė dviratininkių rikiuotė: Modesta Vžesniauskaitė („Colavita-Baci“), Edita Janeliūnaitė („ACS Chirio-Forno d'Asolo“), Katarzina Sosna („Vaiano Tepso Solaristech“), Aleksandra Sošenko („ACS Chirio-Forno d'Asolo“) ir Inga Čilvinaitė („Safi-Pasta Zara-Manhattan“).

Lietuvos dviračių treko rinktinės narė A. Trebaitė šalies plento čempionato nugalėtoja tapo pirmą kartą.

Lietuvos jaunių čempione tapo Rūta Žemaitytė (Panevėžio KKSC-DSK „Fortūna“), aplenkusi Laurą Braziulytę („Vilniaus „Sietyno“ SM-DSK „Fortūna“) ir Roberta Barzdaitę („Panevėžio KKSC-DSK „Fortūna“).

Grupinėse lenktynėse dalyvavo 31 sportininkė.

Vyrų grupines lenktynes laimėjo 28-erių metų Vytautas Kaupas, atstovaujantis Liuksemburgo komandai "Differdange", kuris 175,5 km nuotolį nuvažiavo per 4 val. 8 min. 35 sek. Antras buvo Ramūnas Navardauskas ("La Pomme Marseille"), trečią vietą užėmė Aidis Kruopis ("Palmans-Cras"), o ketvirtas liko Gediminas Bagdonas ("PWC Aliplast"). Jie visi nuo V. Kaupo atsiliko 3 sekundėmis.

Penktąją vietą užėmęs Ignatas Konovalovas ("Cervelo") nuo čempiono atsiliko 7 sekundėmis.

Iš viso lenktynėse dalyvavo 51 Lietuvos dviratininkas.