Martas Skrabulis vyrų 100 m distanciją įveikė per 10,95 sekundės ir tenkinosi tryliktąja pozicija.

V.Kozlovas pasiekė geriausią šį sezoną rezultatą Lietuvoje

Didžiojoje Britanijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose "Watford Grand Prix" Vitalijus Kozlovas pagrindiniame 800 m bėgime užėmė ketvirtąją vietą.

Lietuvos bėgiko rezultatas - 1 minutė 48,42 sekundės - geriausias sezono rezultatas Lietuvoje.

Tarp visų 78 bėgikų 800 m rungtyje V. Kozlovo rezultatas buvo penktas.

R.Stanys turnyre Olandijoje - septintas

Olandijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose "ASICS Gouden Spike" septintąją vietą vyrų šuoliuose į aukštį užėmė Raivydas Stanys.

Antruoju bandymu jam pavyko įveikti 2,15 m aukštį bei pakartoti geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Šuolininkų į aukštį varžybas laimėjo britas Robbie'is Grabarzas (2,26 m), aplenkęs olandą Martijną Nuijensą bei amerikietį Jamie'į Nieto (po 2,20 m).

Barjerininkė S. Tamošaitytė varžybose Prancūzijoje - aštunta

Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse "Alma Athlete Tour" lengvosios atletikos varžybose aštuntą vietą 100 m barjerinio bėgimo distancijoje užėmė Sonata Tamošaitytė.

Lietuvė nuotolį nubėgo per 13,55 sekundės ir antrajame bėgime aplenkusi dvi dalyves liko šešta, o bendroje įskaitoje pavyko aplenkti penkias bėgikes.

Greičiausiai 100 m barjerinio bėgimo distanciją įveikė amerikietė Damu Cherry (12,86 sek.), aplenkusi prizininkėmis tapusias kubietę Anay Tejedą (12,92 sek.) bei kitą JAV atstovę Kellie Wells (19,93 sek.).