Surinkę 40 taškų "Trans" futbolininkai pavijo taip pat po 40 taškų turinčiu abu lyderius - Talino "Flora" bei Talino "Levadia" klubus.

Kita lietuvių atstovaujam Silamejės "Kalev" komanda svečiuose 2:1 (1:1) įveikė aštuntojoje pozicijoje esančią Viljandžio "Tulevik" (11 tšk.) ekipą ir, surinkusi 27 taškus, lieka penkta.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė visą susitikimą žaidę Vygantas Zubavičius ir Nerijus Vasiliauskas.

Antrą savo įvartį Estijos pirmenybėse įmušęs V. Zubavičius 13-ą minutę išvedė svečius į priekį, o ketvirtą kartą šiame sezone pasižymėjęs N. Vasiliauskas 78-ą minutę įmušė pergalingą įvartį.

Be to nugalėtojų gretose iki 73-os minutės žaidė ir Vitalijus Stankevičius.