Trečią vietą tarp 14-os dalyvių užėmė čekė Lenka Masna - 2 minutės 1,06 sekundės.

10000 metrų bėgime penkta finišavo stajerė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuotolį nubėgo per 34 minutes 47,13 sekundžių ir nuo nugalėtojos planetos vicečempionės Meselech Melkamu iš Etiopijos atsiliko 3 minutes 42,61 sekundės.

Prizininkėmis šioje distancijoje tapo Pauline Chemning Korikwiang (31:06,29) iš Kenijos ir portugalė Jessica Augusto (31:19,15).

Lietuvos bėgikę taip pat aplenkė ketvirta finišavusi Lebogang Phalula (34:01,97) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Pagrindinių varžybų moterų 100 m bėgimo starto sąraše buvo septynios bėgikės, kurių asmeniniai rekordai geresni nei 11,20 sekundės ir viena Čekijos sprinterė, todėl Linai Grinčikaitei teko dalyvauti popietinėse varžybose kartu su čekėmis ir slovakėmis. Šioje draugijoje lietuvė nesunkiai tapo nugalėtoja - 11,61 sekundės.

Varžybose Ostravoje taip pat pakeliui oficialiai fiksuojamas laikas ir 100 jardų distancijoje. Joje L. Grinčikaitė šioje draugijoje taip pat buvo greičiausia - 10,69 sekundės.

Tarp varžybų dalyvių buvo visas būrys olimpinių ir pasaulio čempionų, o daugiausia dėmesio susilaukęs sprinteris Usainas Boltas iš Jamaikos nesunkiai laimėjo netradicinėje 300 m distancijoje.

U. Boltas sugaišo 30,97 sekundės ir finiše net 1,52 sekundės aplenkė tėvynainį Jermaine'ą Gonzalesą bei 1,53 sekundės - trečioje vietoje likusį belgą Jonathaną Borlee.