Pergalingą baudinį įmušė T. J. Oshie (65:00). Be jo, po įvartį į varžovų vartus įmušė Brandonas Dubinsky (11:45) ir Ryanas Potulny (51:08).

Trečiąją poziciją užėmusių italų gretose pasižymėjo Giulio Scandella (34:00) ir Stefano Margoni (46:49).

Kitame G grupės mače Prancūzijos rinktinė 5:3 (3:2, 1:0, 1:1) nugalėjo taip pergalių ir neiškovojusią Kazachstano ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Sacha Treille'as (08:39), Laurent'as Meunier (12:19), Laurent'as Grasas (13:43), Babtiste'as Amaras (29:46) ir Pierre'as-Eduardas Bellemare'as (48:42).

Po įvartį į prancūzų vartus įmušė Dmitrijus Dudarevas (10:39), Romanas Starčenka (15:55) bei Vadimas Krasnoslabodcevas (53:18).

Galutinė G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):