Ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje likusiems Sevilijos futbolininkams pavyko išsaugoti taško persvarą prieš artimiausius persekiotojus.

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė nuo susitikimo pradžios, o 82-ą minutę jį aikštėje pakeitė lemiamo įvarčio autorius Rodri.

Kito sezono Čempionų lygos varžybose „Sevilla“ startuos nuo atrankos etapo.

Kitame mače Bilbao „Athletic“ komanda savo aikštėje nugalėjo La Korunjos „Deportivo“ ekipą rezultatu 2:0 (1:0) ir užėmė galutinę aštuntąją vietą.

Po pergalės Europos lygos taurės turnyre šalies pirmenybių rungtynėms susikaupti nepavyko Madrido „Atletico“ klubui, kuris savo aikštėje nusileido Madrido „Getafe“ komandai 0:3 (0:1), kuri lygoje liko šešta.

Bilbao „Athletic“ 2 - 0 La Korunijos „Deportivo“

20' [1 - 0] Iker Muniain
77' [2 - 0] Javier Martinez

„Zaragoza“ 3 - 3 „Villarreal“

4' [1 - 0] Eliseu
29' [2 - 0] Perez Adrian Colunga
35' [3 - 0] Ruben Martin Pulido
40' [3 - 1] Santiago Cazorla
56' [3 - 2] Santiago Cazorla
77' [3 - 3] Giuseppe Rossi

Madrido „Atletico“ 0 - 3 Madrido „Getafe“

14' [0 - 1] Roberto Soldado
53' [0 - 2] Roberto Soldado
87' [0 - 3] Daniel Parejo

„Almeria“ 2 - 3 „Sevilla“

16' [0 - 1] Frederic Kanoute
44' [1 - 1] Fernando Soriano
54' [1 - 2] Jose M.F. Moreno Chico (į savus vartus)
79' [2 - 2] Juan Manuel Palazon Ortiz
90' [2 - 3] Rodri

65' iš aikštės pašalintas Alvaro Negredo („Sevilla“).

„Mallorca“ 2 - 0 „Espanyol“

24' [1 - 0] Victor
76' [2 - 0] Mario Suarez

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)