21-ąją minutę į „Žalgirio“ vartus iš toli smūgiavo Kęstutis Mykolaitis, o kamuolys atšokęs nuo vejos ir nuo vartų virpsto įriedėjo į vartus – 1:0. Tačiau jau po minutės pakruojiškiai savo baudos aikštelėje pagriovė Andrejų Nagumanovą, o teisėjo Edmundo Gaigalo skirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Igoris Morinas - 1:1.

Be to, čia pat už ginčus su arbitru antrą geltoną kortelę gavęs „Kruojos“ gynėjas Rolandas Slepakovas buvo pašalintas iš aikštės (pirmą kartą jis buvo įspėtas 19 min.).

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai Tadas Gražiūnas sumaištyje prie varžovų vartų nukreipė kamuolį į tinklą – 2:1. 79-ąją minutę Raimondas Vilėniškis įtvirtino „Žalgirio“ pergalę – 3:1.

Antrose sekmadienio rungtynėse ambicijų nestokojantis uostamiesčio „Klaipėdos“ klubas susitiko su vienais pirmenybių autsaiderių Kauno „Atleto“ futbolininkais. Po Mindaugo Grigaravičiaus tikslaus smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje, minimalią bei istorinę pirmąją savo pergalę A lygoje 1:0 šventė „Klaipėda“.

Kitame mače „Mažeikiai“ ir Gargždų „Banga“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis - 2:2. „Banga“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo. „Mažeikiai“ išsigelbėjo per paskutines minutes. 81-ąją minutę Marius Šluta santykį sušvelnino, o 90-ąją - Antanas Bulošas įmušė antrąjį įvartį.

„Klaipėda“ 1 – 0 Kauno „Atletas“

43‘ Mindaugas Grigaravičius [1 - 0]

„Atletas“: Bražinskas, Žukovas, Sirvidas, A. Juozaitis, Garastas (46’ Juozaitis), Utyra, Smaryginas, Macianskis (45’ Latušenka), Mikalauskas, Rūškys (43’ Grušauskas), Marozas.

„Klaipėda“: Valius; Surblys, Jackus, V. Birškys, Ratkus; Grigaravičius (71’ Kruša), Anisimenko, Vilavičius (76’ Savickas), B. Biskys, Stockij,Vyšniakovas.

„Mažeikiai“ 2 – 2 Gargždų „Banga“

12' [0 – 1] Gytis Gailius

33' [0 – 2] Mindaugas Grigutis („Mažeikiai“, į savo vartus)

81' [1- 2 ] Marius Šluta

90' [2 – 2] Antanas Bulošas

„Mažeikiai“: P. Kaktavičius, R. Gladilinis, G. Juodeikis, A. Oriolas, M. Grigutis, A. Bulošas, N. Labžentis, M. Birškys, M. Šluta, A .Tautvydas, E. Šiaulys.

„Banga”: I. Spiridonovas, D. Sordejus, K. Urbaitis, A. Ivanauskas, R. Grudys, A. Lipskis, G. Juška, A. Gedgaudas, D. Padaigis, A. Staponka, G. Gailius.

Vilniaus „Žalgiris“ 3 – 1 Pakruojo „Kruoja“

21‘ Kęstutis Mykolaitis [0 – 1]

24‘ Igoris Morinas (11 m) [1 – 1]

51‘ Tadas Gražiūnas [2 - 1]

79‘ Raimondas Vilėniškis [3 – 1]