Šeimininkai įsiveržė į priekį 14 minutę, kuomet pasižymėjo jaunasis Jeffrenas Suarezas. Dar po 10 minučių skirtumą po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo padvigubino Thierry Henry.

Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus rezultatą sušvelnino puolėjas Mario Bermejo.

Antroje kėlinio pradžioje "Xerez" vienuolikė turėjo keletą gerų progų pelnyti antrąjį įvartį, tačiau savo šansais nepasinaudojo tiek Leandro Gioda, tiek Bermejo.

Katalonų treneris Josepas Guardiola nepatenkintas komandos žaidimu į aikštę išleido Lionelį Messi bei Gerardą Pique ir tai netrukus davė vaisių - saugią persvarą 56 minutę atstatė švedas Ibrahimovičius.

Negano to, rungtynių pabaigoje už grubias pražangas iš aikštės buvo pašalinti svečių puolėjai Matias Alustiza bei Fabianas Orellana.

"Zaragoza" - Madrido "Real" komandų dvikova prasidės 21:00 valandą, o "Valencia" savo aikštėje 23:00 Lietuvos laiku priims La Korunijos "Deportivo" futbolininkus.

"Barcelona" 3 - 1 "Xerez"

14' [1 - 0] Jeffren Suarez
24' [2 - 0] Thierry Henry
25' [2 - 1] Mario Bermejo
56' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic

90' iš aikštės pašalintas Matias Alustiza ("Xerez")
90' iš aikštės pašalintas Fabian Orellana ("Xerez")

"Zaragoza" 1 - 2 Madrido "Real"

50' [0 - 1] Raul
61' [1 - 1] Perez Adrian Colunga
82' [1 - 2] Kaka

52' iš aikštės pašalintas Matteo Contini ("Zaragoza")

"Valencia" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"

34' [1 - 0] David Villa (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Ruben Baraja ("Valencia")