83-ą minutę Stephane'o Mbia pirmąjį bandymą atrėmė šeimininkų vartininkas, tačiau futbolininkas antruoju mėginimu šiaip ne taip įvartį pelnė.

Ir toliau gilioje duobėje yra šalies čempiono titulą ginantis "Bordeaux" klubas, šįkart išvykoje 1:2 nusileidęs "Le Mans" vienuolikei.

Nors pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, tačiau jau po dešimties minučių "Le Mans" saugas Anthony Le Tallecas tiksliu smūgiu rezultatą išlygino. O pergalingą įvartį 45-ą minutę pelnė Mathieu Dossevi.

Susitikimą šeimininkai baigė be iš aikštės 82-ą minutę pašalinto Fousseyni Cisse.

"Sochaux" 0 - 1 "Marseille"

83' [0 - 1] Stephane Mbia

"Le Mans" 2 - 1 "Bordeaux"

8' [0 - 1] Henrique
17' [1 - 1] Anthony Le Tallec
45' [2 - 1] Mathieu Dossevi

82' iš aikštės išvytas Fousseyni Cisse ("Le Mans").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)