Nors šeimininkai 60-ą minutę dar pirmavo 2:0, tačiau visą nuotaiką jiems sugadino 62-ą minutę aikštėje po keitimo pasirodęs R. Beniušis, kuriam pasižymėti prireikė vos 5 minučių.

76-ą minutę tas pat R. Beniušis rezultatą išlygino, o dar po septynių minučių lietuvis pelnė ir trečiąjį įvarti, kuris buvo lemiamas.

Paskutinį kartą aikštėje R. Beniušis buvo pasirodęs tik vasario 27 dieną, tačiau tai jo neišmušė iš vėžių ir puolėjas iš Lietuvos pelnė pirmuosius savo įvarčius atstovaudamas Izraelio klubui.

I. Zelmikas rungtyniavo visas 90 minučių.

Pasibaigus reguliariajam sezonui komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Lietuvių klubas žais išlikimo grupėje, kur tarpusavyje rungtyniaus 11-16 vietas užėmusios komandos, o paskutinės dvi ekipos iškris į antrąjį divizioną.

Iš naujo perskaičiavus taškus, kurie komandoms atiteko už žaistas rungtynes su dabartinėmis išlikimo grupės varžovėmis paaiškėjo, jog „Hapoel“ klubas jų turi 10 ir yra paskutinis. Nuo vietos, kuri leistų likti aukščiausiame divizione, lietuvių klubą skiria 3 taškai.

„Maccabi Petah Tikva“ 2 – 3 „Hapoel Raanana“

31' [1 - 0] O. Damari
60' [2 - 0] N. Marnikovičius
67' [2 - 1] R. Beniušis
76' [2 - 2] R. Beniušis
83' [2 - 3] R. Beniušis.