Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį - jau 9-ą minutę po Steveno Gerrardo baudos smūgio kamuolį į vartų tinklą techniškai nukreipė Danielis Aggeris.

Pirmojo kėlinio viduryje įvyko kontroversiškiausias mačo įvykis, kuomet teisėjas išvarė iš aikštės "Liverpool" saugą Ryaną Babelį, mat šis susistumdymo metu lietė "Benfica" ekipos gynėjo Luisao veidą.

Daugumoje rungtyniavę šeimininkai rezultatą išlygino 59-ą minutę - Emiliano Insua baudos aikštelėje pargriovė Pablo Aimarą ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį galingu smūgiu realizavo O. Cardozo.

Portugalijos klubui pergalę atnešė 79-ą minutę O. Cardozo realizuotas dar vienas 11 metrų baudinys. Šį kartą neleistinai sužaidė Jamie Carragheris, baudos aikštelėje kamuolį stabdęs ranka.

Kitose rungtynėse pergales rezultatu 2:1 iškovojo Londono "Fulham" ir "Hamburger" klubai, o susitikimas tarp "Valencia" ir Madrido "Atletico" komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 "Liverpool"

9' [0 - 1] Daniel Agger
59' [1 - 1] Oscar Cardozo (iš 11 m baudinio)
79' [2 - 1] Oscar Cardozo (iš 11 m baudinio)

31' iš aikštės pašalintas Ryan Babel ("Liverpool").

Londono "Fulham" 2 - 1 "Wolfsburg"

59' [1 - 0] Bobby Zamora
63' [2 - 0] Damien Duff
89' [2 - 1] Alexander Madlung

"Hamburger" 2 - 1 Liežo "Standard"

31' [0 - 1] Dieumerci Mbokani
42' [1 - 1] Mladen Petric (iš 11 m baudinio)
45' [2 - 1] Ruud van Nistelrooy

"Valencia" 2 - 2 Madrido "Atletico"

59' [0 - 1] Diego Forlan
67' [1 - 1] Manuel Fernandes
72' [1 - 2] Antonio Lopez
82' [2 - 2] David Villa

Atsakomosios rungtynės Liverpulyje, Volfsburge, Lieže ir Madride vyks po savaitės.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.