Atrankoje distanciją numynusi per 3 min. 31,905 sek., V. Sereikaitė tarp visų 19 sportininkių užėmė ketvirtąją vietą.

Praėjusių metų pasaulio čempionė iš Naujosios Zelandijos A. Shanks (3:31,25 min. ir 51,122 km/h vid. greitis) buvo trečia.

Lemiamoje kovoje dėl bronzos V. Sereikaitė važiavo lėčiau (3:32.085 min.), tačiau to pakako aplenktį varžovę, kuri distancijoje sugaišo 3:32,733 min.

Praėjusių metų planetos pirmenybėse Lenkijoje V. Sereikaitė šioje rungtyje taip pat pasidabino bronzos medaliu.

Finale aukso medalį iškovojo geriausią laiką atrankoje (3:27,826) pasiekusi amerikietė Sarah Hammer, kuri šįkart važiavo per 3:28,601 min. Antrąją vietą, kaip ir kvalifikacijoje, užėme britė Wendy Houvenagel (3:32,496 min. finale ir 3:30,377 min. atrankoje).

Kitos Lietuvos atstovės pasirodė kukliau. 21-erių Aušrinė Trebaitė atrankoje nusileido W. Houvenagel ir užėmė 18-ą vietą (3:45,286 min.), o 18-metė Vaida Pikauskaitė (3:45,782 min.) pralaimėjo korėjietei Reum Ah Na (3:39,518 min.) ir liko 19-ta tarp 22 atrankos varžybų dalyvių.

Trečiadienio vakarą 500 m atskiro starto lenktynėse sidabro medalį iškovojo Simona Krupeckaitė.