Tris mačus iš eilės laimėję liverpuliečiai dvikovą pradėjo kovingai ir netrukus įsiveržė į priekį - sužaidus vos 5 minutes po Dirko Kuyto perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą galva pasiuntė Fernando Torresas.

Tačiau jau netrukus buvo atstatyta pusiausvyra - Javieras Mascherano baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Antonio Valencią ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Nors Wayne'o Rooney smūgį vartininkas Jose Reina atrėmė, anglas pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš arti išlygino santykį.

Dar prieš didžiąją pertrauką Parkas Ji-Sungas galėjo išvesti "Man Utd" į priekį, bet progos neišnaudojo. Nepaisant to, po didžiosios pertraukos Pietų Korėjos rinktinės narys nesuklydo - po Darreno Fletcherio perdavimo iš krašto jis griūdamas galva nuginklavo J. Reiną ir išvedė "Man Utd" pirmyn.

Per likusį laiką "Liverpool" nepavyko surengti varžovų vartų šturmo, tačiau galimybę išplėšti lygiąsias svečiai turėjo. F. Torresas iš 9 metrų nepataikė į kamuolį, o po to sekęs Yossi Benayouno bandymas galva didesnių problemų Mančesterio ekipos vartininkui Edwinui van der Saarui nesukėlė.

Tuo metu trečioje vietoje žengianti Londono "Chelsea" prarado du taškus, svečiuose mačą su "Blackburn" vienuolike baigusi lygiosiomis 1:1.

Dar viename susitikime pergalę iškovojo "Manchester City" futbolininkai, 2:1 įveikę "Fulham".

Statistika:

"Man Utd" 2 - 1 "Liverpool"

5' [0 - 1] Fernando Torres
12' [1 - 1] Wayne Rooney
60' [2 - 1] Park Ji Sung

12' Wayne Rooney ("Man Utd") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Blackburn" 1 - 1 Londono "Chelsea"

6' [0 - 1] Didier Drogba
70' [1 - 1] El-Hadji Diouf

"Fulham" 1 - 2 "Manchester City"

7' [0 - 1] Roque Santa Cruz
36' [0 - 2] Carlos Tevez
75' [1 - 2] Danny Murphy (11 m b.).

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Manchester United 31 22 3 6 72-25 69
2. Arsenal 31 21 4 6 73-33 67
3. Chelsea 30 20 5 5 70-28 65
4. Tottenham 30 16 7 7 55-29 55
5. Manchester City 29 14 11 4 55-37 53
6. Liverpool 31 15 6 10 50-32 51
7. Aston Villa 29 13 11 5 41-24 50
8. Everton 30 12 9 9 48-42 45