Tam prireikė nemažai kantrybės, nes jau antrąją minutę "Juventus" smūgiu iš maždaug 11 metrų į priekį išvedė puolėjas Davidas Trezeguet. Vis dėlto netrukus rezultatą išlygino Bobby Zamora.

27-ą minutę, kaip vėliau paaiškėjo, įvyko lemtingas rungtynių lūžis, kai teisėjas už abejotiną paskutinės vilties pražangą ir aikštės išvarė 36-erių metų "Juventus" gynėją Fabio Cannavaro.

Dar pirmajame kėlinyje daugumoje rungtyniavę šeimininkai po pavyzdingos atakos, kurios smaigalyje atsidūrė krašto saugas Zoltanas Gera, įsiveržė į priekį 2:1.

Tik prasidėjus antrai susitikimo pusei, "Fulham" išlygino bendrą dviejų rungtynių rezultatą, mat Diego sužaidė ranka baudos aikštelėje ir arbitras nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo tas pats Z. Gera.

Pergalingą įvartį Anglijos "Premier" lygos klubui 82-ą minutę klastingu smūgiu pelnė po traumos atsigavęs Jungtinių Amerikos Valstijų nacionalinės rinktinės saugas Clintas Dempsey.

Verta pažymėti, kad per pridėtą antrojo kėlinio laiką už nesportišką žaidimą iš aikštės buvo pašalintas "Juventus" gynėjas Jonathanas Zebina.

Lisabonos "Benfica" (Portugalija) futbolininkai išvykoje 2:1 įveikė "Marseille" (Prancūzija) vienuolikę ir pateko į Europos lygos ketvirtfinalį, mat pirmasis šių dviejų komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Nors Portugalijos klubas turėjo gausybę progų įsiveržti į priekį, pirmieji įvartį 70-ą minutę pelnė prancūzai - po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į vartų tinklą nukreipė Mamadou Niang'as.

Praėjus vos penkioms minutėms "Benfica" dešiniojo krašto gynėjas Maxi Pereira įspūdingu tolimu smūgiu nuginklavo "Marseille" vartų sargą Steve'ą Mandandą, o per pridėtą laiką Portugalijos čempionato lyderiams pergalę išplėšė tik po keitimo pasirodęs Alanas Kardecas.

Švęsdamas įvartį A. Kardecas nusivilko ir išmetė į orą savo marškinėlius, tačiau po to jų rasti nesugebėjo - klubo personalui teko greitai ieškoti naujo aprangos komplekto.

Po praleisto įvarčio prancūzų treneris į aikštę išleido talentingąjį Hatemą Ben Arfą, kuris spėjęs sužaisti nepilną minutę prarado kamuolį ir susinervinęs du kartus nesportiškai įspyrė Oscarui Cardozo bei užsidirbo raudoną kortelę.

Brėmene rezultatyviomis lygiosiomis 4:4 baigėsi vietos "Werder" (Vokietija) ir "Valencia" (Ispanija) komandų susitikimas, tačiau į kitą etapą dėl išvykoje daugiau pelnytų įvarčių pateko ispanai, mat pirmoji šių dviejų ekipų dvikova "Mestalla" stadione baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečių gretose triskart pasižymėjo Davidas Villa, tačiau ne blogiau pasirodė ir puolėjo bendravardis Silva, atlikęs net tris rezultatyvius perdavimus.

"Liverpool" (Anglija) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3:0 nugalėjo "Lille" (Prancūzija) vienuolikę ir likvidavę minimalų prancūzų pranašumą pateko į ketvirtfinalio etapą.

"Raudoniesiems" du įvarčius pelnė Fernando Torresas, o kartą kamuolį tiksliai į vartus nuo 11 metrų žymos pasiuntė kapitonas Stevenas Gerrardas.

Į kitą etapą taip pat pateko Liežo "Standard" (Belgija), "Hamburger" (Vokietija), Madrido "Atletico" (Ispanija) ir "Wolfsburg" (Vokietija) futbolininkai.

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio ir pusfinalio burtai bus traukiami Nione, Šveicarijoje, šį penktadienį 14.00 val. Lietuvos laiku.

Londono "Fulham" 4 - 1 Turino "Juventus"
(pirmas mačas 1 - 3, bendras rezultatas 5 - 4)

2' [0 - 1] David Trezeguet
9' [1 - 1] Bobby Zamora
39' [2 - 1] Zoltan Gera
49' [3 - 1] Zoltan Gera (iš 11 m. baudinio)
82' [4 - 1] Clint Dempsey

27' iš aikštės pašalintas Fabio Cannavaro ("Juventus")
90' iš aikštės pašalintas Jonathan Zebina ("Juventus").

"Marseille" 1 - 2 Lisabonos "Benfica"
(pirmas mačas 1 - 1, bendras rezultatas 2 - 3)

70' [1 - 0] Mamadou Niang
75' [1 - 1] Maximiliano Pereira
90' [1 - 2] De Souza Pereira Junior Alan Kardec

90' iš aikštės pašalintas Hatem Ben Arfa ("Marseille").

Liežo "Standard" 1 - 0 Atėnų "Panathinaikos"
(pirmas mačas 3 - 1, bendras rezultatas 4 - 1)

45' [1 - 0] Dieumerci Mbokani

Brėmeno "Werder" 4 - 4 "Valencia"
(pirmas mačas 1 - 1, bendras rezultatas 5 - 5)

3' [0 - 1] David Villa
15' [0 - 2] Juan M. Mata
26' [1 - 2] Hugo Almeida
45' [1 - 3] David Villa
57' [2 - 3] Torsten Frings (iš 11 m. baudinio)
62' [3 - 3] Marko Marin
66' [3 - 4] David Villa
84' [4 - 4] Claudio Pizarro

Briuselio "Anderlecht" 4 - 3 "Hamburger"
(pirmas mačas 1 - 3, bendras rezultatas 5 - 6)

43' [0 - 1] Jerome Boateng
45' [1 - 1] Romelu Lukaku
45' [2 - 1] Matias Suarez (iš 11 m. baudinio)
54' [2 - 2] Marcell Jansen
59' [3 - 2] Lucas Rodrigo Biglia
66' [4 - 2] Moubarak Boussoufa
75' [4 - 3] Mladen Petric

"Liverpool" 3 - 0 "Lille"
(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 3 - 1)

9' [1 - 0] Steven Gerrard (iš 11 m. baudinio)
49' [2 - 0] Fernando Torres
90' [3 - 0] Fernando Torres

Lisabonos "Sporting" 2 - 2 Madrido "Atletico"
(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 2 - 2)

3' [0 - 1] Sergio Aguero
19' [1 - 1] Liedson
33' [1 - 2] Sergio Aguero
45' [2 - 2] Polga

"Wolfsburg" 2 - 1 Kazanės "Rubin"
(pirmas mačas 1 - 1, bendras rezultatas 3 - 2)

22' [0 - 1] Alan Kasaev
59' [1 - 1] Obafemi Martins
120' [2 - 1] Christian Gentner

109' iš aikštės pašalintas Cesar Navas ("Rubin").

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.