"Mallorca" po petraukos savo pranašumą įrodė įmušdama dar du sykius ir iškovojo tris taškus, kurie jai leido pakilti į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje bei pralenkti Mariaus Stankevičiaus atstovaujamą "Sevilla". Tiesa, abi komandos turi po 43 taškus, bet "Mallorca" pirmauja dėl geresnio įvarčių santykio.

Pergalę taip pat iškovojo absoliutus lygos autsaideris "Xerez", išvykoje 4:2 nugalėjęs "Malaga". Savo priešininkus rezultatu 2:0 pranoko ir Bilbao "Athletic".

Dar du mačai, tarp "Espanyol" ir "Villarreal" bei tarp "Osasuna" ir "Getafe" ekipų, baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 "Villarreal"

76' iš aikštės pašalintas Jose Maria Callejon ("Espanyol").

"Mallorca" 3 - 0 "Sporting"

13' [1 - 0] Mosquera Julio Alvarez
76' [2 - 0] Victor
83' [3 - 0] Pierre Webo

Pamplonos "Osasuna" 0 - 0 Madrido "Getafe"

Bilbao "Athletic" 2 - 0 "Valladolid"

27' [1 - 0] Gaizka Toquero
36' [2 - 0] Gaizka Toquero

"Malaga" 2 - 4 "Xerez"

5' [0 - 1] Momo (iš 11 m baudinio)
41' [1 - 1] Duda
55' [2 - 1] Rocha Lopes Valdo
72' [2 - 2] Momo
76' [2 - 3] Leandro Gioda
90' [2 - 4] Fabian Orellana

59' iš aikštės pašalintas Emiliano Daniel Armenteros ("Xerez");
71' iš aikštės pašalintas Duda ("Malaga").

"Zaragoza" 1 - 1 Madrido "Atletico"

7' [1 - 0] Jiri Jarosik
90' [1 - 1] Ibrahima Balde

70' iš aikštės pašalintas Reyes ("Atletico").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)