„Bangos“ nesėkmės tęsiasi

Dvikovoje tarp dviejų praėjusių metų A lygos dalyvių „Sūduva“ įvarčiais kėlinių pabaigose 2:0 nugalėjo „Bangą“. 42 minutę baudos smūgiu iš 20 metrų pasižymėjo "Sūduvos" naujokas Tadas Kijanskas, o 83 minutę po Vaido Slavicko smūgio iš 25 metrų šeimininkai persvarą padvigubino.

„Žaidėme neblogai, tik gaila, kad neišnaudojome nemažai progų. Pasitaikė ir tam tikrų klaidelių. Bet svarbu, kad vyrai stengėsi, aikštėje atidavė ką gali ir vykdė kas buvo suplanuota. Einame teisinga linkme“,- DELFI dvikovą komentavo nugalėtojų strategas Donatas Vencevičius.

Marijampoliečių peržiūroje šiame mače pasirodė iš Suvalkijos kilęs žaidėjas – pastaruosius kelerius metus Vilniaus „Vėtrai“ atstovavęs puolėjas Evaldas Grigaitis. „Bangos“ komandoje rungtyniavo buvęs „Vilniaus“ puolėjas Arsenijus Buinickis, peržiūrą tęsė ir gynėjai Denisas Gordejus, Georgas Freidgeimas bei saugas Povilas Krasnovskis.

„Bangos“ vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas teigė, kad nepaisant šeštojo pralaimėjimo šiemet komandos žaidimas gerėja, o iš potencialių keturių naujokų ekipą turbūt papildys du.

„Komanda po truputį susistyguoja, ypač gynyboje. Judame į priekį. Liūdina tik puolimo grandis, nes vis negalime įmušti, nors galimybių turime. Rezultatai negąsdina, nes jie nieko nelemia, o žaidimui taisyti dar turime dvi savaites. Aišku norisi laimėti, bet šiuo metu nesiseka. Trūksta susižaidimo ir sąlygų treniruotėms. A.Buinickis ir P.Krasnovskis turbūt neliks komandoje, o D.Gordejų ir G.Freidgeimą norėtume pasilikti“, - DELFI tikino A.Narbekovas.

Varžovams šeštadienį nusileido ir Gargždų „Bangos“ dublerių komanda, kuri 1:3 pralaimėjo I lygoje dalyvauti norinčiai Kretingos „Minijai“.

Vartus gynė treneris

Kitose Marijampolėje vykusiose rungtynėse „Tauras“ 2:1 privertė pasiduoti šiemet I lygoje rungtyniausiantį FBK „Kauną“.
Kauniečiai pirmavo po Ginto Podelio taiklaus smūgio, bet jau 27 min. rezultatą išlygino Nerijus Mačiulis. 75 min. pergalingą įvartį „Taurui“ pelnė Olegs Semjonovs. „Kaunas“ dar galėjo išlyginti rezultatą, bet 80 min. 11 metrų baudinio nerealizavo Marius Činikas.
„Kauno“ ekipoje paskutinį pusvalandį vartus gynė vartininkų treneris Marius Poškus, nes traumas rungtynių patyrė vartų sargai Laurynas Vertelis ir Džiugas Bartkus.
"Iki šiol nebuvome patyrę nei vienos nesėkmės, todėl toks šaltas dušas ekipai bus į naudą. Vėl neišnaudojome begalės puikių progų ir šiandien už tai buvome nubausti. Bet skaudžiausia - abiejų vartininkų traumos", - oficialiam klubo tinklapiui sakė "Kauno" vyriausiojo trenerio asistentas Eugenijus Riabovas.

„Tauro“ strategas Gedeminas Jarmalavičius DELFI pripažino, kad varžovai turėjo žaidybinę persvarą: „Rungtynės buvo gana įdomios ir permainingos, persvarą turėjo varžovai. Rungtynių pabaigoje dar įmušti galėjo abi komandos. Apskritai, šiame mače jau pamatėme šiek tiek brandesnį futbolą.“

„Mažeikių“ nokdaunas Latvijoje
Nesėkmingai draugiškos rungtynės susiklostė „Mažeikiams“. Praėjusį savaitgalį I lygos bronzos medalininkai 4:0 sutriuškino Ventspilio „Tranzits“, tačiau šį Rygoje net 1:5 pralaimėjo ketvirtai pagal pajėgumą Latvijos ekipai „Jūrmala-VV“.

Jau per pirmąsias 15 minučių mažeikiečiai klaidų praleido tris įvarčius, o pirmajame kėlinyje į Antano Bulošo tikslų smūgį „Jūrmala“ atsakė dar vienu įvarčiu. Penktą įvartį Latvijos ekipa pelnė po pertraukos.

Mažeikiškiai taip pat užsidirbo vieną pašalinimą - pirmojo kėlinio viduryje raudoną kortelę gavo Antanas Tautvydas.

„Tai buvo įprastos kontrolinės rungtynės, atlikome nemažai bandymų. Rungtynių pradžioje jauna gynybos grandis nesusitvarkė su užduotimis, praleidžiant ketvirtąjį įvartį suklydo vartininkas. Prie penktojo nemažai prisidėjo ir slidi aikštė. Kita vertus, rezultatas atspindi mūsų treniruočių sąlygas – neturime kur žaisti su kamuoliu“, - DELFI pasakojo ekipai negalėjusį vadovauti Nerijų Gudaitį pakeitęs žaidžiantysis treneris Gintaras Juodeikis.

Kitas rungtynes „Mažeikiai“ ruošiasi žaisti šeštadienį Latvijoje su „Jelgava“ klubu.

Statistika

Marijampolės „Sūduva“ 2 : 0 Gargždų „Banga“

42‘ [1 : 0] Tadas Kijanskas
83‘ [2 : 0] Vaidas Slavickas

„Sūduvos“ sudėtis: Armantas Vitkauskas (46‘ Marius Rapalis), Alfredas Skroblas (71‘ Eimantas Valaitis), Tadas Kijanskas, Nerijus Radžius, Vaidas Slavickas, Karolis Chvedukas, Povilas Leimonas, Liu Chao, Esau Garcia Alvarez (80‘ Audrius Brokas), Evaldas Grigaitis (71‘ Giedrius Slavickas), Povilas Lukšys

„Bangos“ sudėtis: Paulius Pocius, Deividas Padaigis, Denis Gordej, Aurimas Šlušnys (Rimvydas Grudys), Georgas Freidgeimas, Karolis Urbaitis (Mantas Gudauskas), Povilas Krasnovskis (Andrius Lipskis), Andrius Gedgaudas, Giedrius Kožikis (Mikas Kura), Arsenij Buinickij (Gytis Gailius), Aurelijus Staponka.

FBK „Kaunas“ 1 : 2 Tauragės „Tauras“

20‘ [0 : 1] Gintas Podelis
27‘ [1 : 1] Nerijus Mačiulis
75‘ [1 : 2] Olegs Semjonovs

FBK "Kaunas" sudėtis:Laurynas Vertelis; Marius Činikas, Mindaugas Bagužis, Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius; Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Edinas Pehličius, Aurimas Vertelis; Gintas Podelis, Ramūnas Macežinskas.

„Tauro“ sudėtis: Šarūnas Kilijonas; Egidijus Auryla, Mindaugas Daunoravičius, Janis Vaitkus, Artioms Gončars; Karolis Jasaitis (Mindaugas Bielskis), Nerijus Mačiulis (Lukas Martišauskis), Olegs Semjonovs, Lukas Bielskis; Jose Lopez Vide (Simonas Babilius),Sergey Irkha

„Jūrmala-VV“ 5 : 1 „Mažeikiai“

„Mažeikių“ sudėtis: Maksim Vitkovskis (46‘ Paulius Kaktavičius), Roman Gladilins, Deividas Piliukaitis, Mindaugas Žlibinas, Marius Birškys; Marius Šluta (46‘ Tomas Kizevičius), Nerijus Labžentis, Linas Petkevičius (60‘ Mindaugas Grigutis), Nerijus Dargevičius ; Antanas Tautvydas (27‘ Erlandas Šiaulys), Antanas Bulošas (73‘ Paulius Ukrinas).