Šeimininkai įsiveržė į priekį po 31 minutę pelnyto Lukaso Podolskio įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Bastianas Schweinsteigeris.

Gelzenkircheno "Schalke" klubas išvykoje 4-1 sutriuškino Frankfurto "Eintracht" ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Joelis Matipas, Benediktas Howedesas, Ivanas Rakitičius ir Kevinas Kuranyi.

Kitose rungtynėse "Hamburger" futbolininkai nugalėjo Berlyno "Hertha", praėjusių metų "Bundesliga" čempionė, "Wolfsburg" komanda, palaužė "Buchum" vienuolikės pasipriešinimą, o Brėmeno "Werder" ir "Stutgart" klubų susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Frankfurto "Eintracht" 1 - 4 Gelzenkircheno "Schalke"

12' [0 - 1] Joel Matip
15' [0 - 2] Benedikt Howedes
52' [1 - 2] Alexander Meier
80' [1 - 3] Ivan Rakitic
89' [1 - 4] Kevin Kuranyi

"Koln" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"

31' [1 - 0] Lukas Podolski
58' [1 - 1] Bastian Schweinsteiger

"Freiburg" 1 - 2 "Hannover"

63' [0 - 1] Elson
70' [1 - 1] Yacine Abdessadki
73' [1 - 2] Arnold Bruggink

"Hamburger" 1 - 0 Berlyno "Hertha"

40' [1 - 0] Marcell Jansen

Brėmeno "Werder" 2 - 2 "Stuttgart"

15' [0 - 1] Pavel Pogrebnyak
42' [0 - 2] Sami Khedira
75' [1 - 2] Hugo Almeida
81' [2 - 2] Torsten Frings (iš 11 m. baudinio)

"Wolfsburg" 4 - 1 "Bochum"

28' [0 - 1] Paul Freier
60' [1 - 1] Edin Dzeko
75' [2 - 1] Obafemi Martins
79' [3 - 1] Edin Dzeko (iš 11 m. baudinio)
90' [4 - 1] Jonathan Santana

Dortmundo "Borussia" 3 - 0 "Gladbach"

13' [1 - 0] Kevin Grosskreutz
54' [2 - 0] Mohamed Zidan
70' [3 - 0] Mohamed Zidan