Šioje dvikovoje Milano ekipai negalėjo atstovauti diskvalifikuoti Walteris Samuelis, Ivanas Cordoba, Estebanas Cambiasso bei Sulley'us Muntari, o treneris Jose Mourinho mačą privalėjo stebėti iš tribūnų.

Lyg to nebūtų gana, jau 2 minutę po Antonio Di Natale perdavimo įvartį į "Inter" vartus įmušė Simone Pepe. Tiesa, jau po kelių akimirkų Mario Balotelli maždaug iš 16 metrų atstatė pusiausvyrą.

Dešiniojo krašto gynėjas Maiconas pirmojo kėlinio viduryje po puikios atakos išvedė svečius į priekį, o dar prieš didžiąją pertrauką persvarą smūgiu galva padvigubino Diego Milito.

Bet antrojo kėlinio pradžioje Antonio Di Natale, po žaidimo ranka, realizavo 11 metrų baudinį, todėl "Inter" pergalingą rezultatą dvikovos pabaigoje teko ginti nuo į lemiamą šturmą pakilusių šeimininkų.

Visgi "Inter" pranašumas neišaugo - jis liko keturi taškai, mat antroje vietoje žengiantis "Milan" 3-1 nugalėjo vieną autsaiderių Bergamo "Atalanta".

Tuo metu traumų kamuojama "Roma" išleido dviejų įvarčių pranašumą prieš "Napoli" - dvikova baigėsi lygiosiomis 2-2. Claudio Ranieri auklėtiniai liko trečioje vietoje, o nuo lyderio atsilieka septyniais taškais.

Nesėkmę vėliausiai pasibaigusiame mače patyrė į šeštąją vietą smuktelėjusi Turino "Juventus", kuri 0:2 pralaimėjo į ketvirtąją poziciją pašokusiai "Palermo" vienuolikei.

"Livorno" 1 - 2 "Siena"

11' [1 - 0] Cristiano Lucarelli (iš 11 metrų baudinio)
79' [1 - 1] Emanuele Calaio
90' [1 - 2] Massimo Maccarone

Tomas Danilevičius ("Livorno") nežaidė;
51' iš aikštės pašalintas Davide Moro ("Livorno").

"Parma" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"

54' [1 - 0] Cristian Zaccardo

"Napoli" 2 - 2 "Roma"

59' [0 - 1] Julio Baptista (iš 11 metrų baudinio)
65' [0 - 2] Mirko Vucinic
75' [1 - 2] German Gustavo Denis
90' [2 - 2] Marek Hamsik (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 2 - 3 Milano "Inter"

2' [1 - 0] Simone Pepe
6' [1 - 1] Mario Balotelli
21' [1 - 2] Maicon
45' [1 - 3] Diego Milito
52' [2 - 3] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)

Veronos "Chievo" 2 - 1 "Cagliari"

33' [1 - 0] Marcos Ariel De Paula
51' [1 - 1] Davide Astori
78' 2 - 1] Pablo Mariano Granoche

60' iš aikštės pašalintas Michele Marcolini ("Chievo")
71' iš aikštės pašalintas Radja Nainggolan ("Cagliari")

"Genoa" 3 - 4 "Bologna"

8' [1 - 0] David Suazo
11' [1 - 1] Antonio Busce
18' [2 - 1] Giuseppe Sculli
28' [2 - 2] Martins Bolzan Adailton
38' [3 - 2] David Suazo
56' [3 - 3] Martins Bolzan Adailton
79' [3 - 4] Martins Bolzan Adailton (iš 11 metrų baudinio)

"Milan" 3 - 1 Bergamo "Atalanta"

30' [1 - 0] Alexandre Pato
41' [2 - 0] Alexandre Pato
56' [2 - 1] Jaime Andres Valdes
62' [3 - 1] Marco Borriello

Turino "Juventus" 0 - 2 "Palermo"

60' [0 - 1] Fabrizio Miccoli
82' [0 - 2] Igor Budan

Turnyrinė lentelė (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)