Dėka Jimmy Briando smūgio "Rennes" rezultatą 70 minutę dar sušvelnino, bet "Montpellier" atsakė Camara įvarčiu ir vėl padidino rezultatą. Svečiai mačą dar baigė ir be iš aikštės išvyto Kadero Mangane.

Tris taškus iškovojo ir "Lyon" klubas, taip pat namuose 2-0 įveikęs "Nice". Net ketverias pergales rezultatais 1-0 iškovojo namuose žaidusios komandos. Tokius laimėjimus pavyko pasiekti "Monaco", "Toulouse", "Lorient" ir "Valenciennes" klubams.

Trečiają pergalę sezone iškovojo ir absoliutus lygos autsaideris "Grenoble", išvykoje 2-0 palaužęs "Nancy". Abu įvarčus nugalėtojams pelnė Yoric Ravet.

"Lyon" 2 - 0 "Nice"

9' [1 - 0] Lisandro Lopez
90' [2 - 0] Onyekachi Apam

"Montpellier" 3 - 1 "Rennes"

24' [1 - 0] Joris Steve Marveaux
37' [2 - 0] Joris Steve Marveaux
70' [2 - 1] Jimmy Briand
82' [3 - 1] Souleymane Camara

90' iš aikštės pašalintas Kader Mangane ("Rennes")

"Lorient" 1 - 0 "Sochaux"

34' [1 - 0] Sigamary Diarra

"Monaco" 1 - 0 "Boulogne"

41' [1 - 0] Moussa Ouwu Maazou

"Toulouse" 1 - 0 "Lens"

56' [1 - 0] Kevin Dupuis

"Valencienne" 1 - 0 "St.Etienne"

76' [1 - 0] Johan Audel

"Nancy" 0 - 2 "Grenoble"

13' [0 - 1] Yoric Ravet
78' [0 - 2] Yoric Ravet