29 minutę puolėjas pasižymėjo iššokęs, dėka Marcelo perdavimo, vienas prieš vartininką. Po trylikos minučių argentinietis pasinaudojo Garay perdavimu ir nuginklavo "Tenerife" vartininką tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Tačiau šeimininkai vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą sušvelnino - Ikeras Casillasas atrodė jau sugavo kamuolį į savo rankas, tačiau Ayoze galva jį išmušė ir šis įskriejo į "Real" vartus.

Nepaisant to, svečiai greitai į tai atsakė rezultatyvia ataka - G.Higuainas atliko puikų perdavimą Kaka, kuris niekeno netrukdomas pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Netrukus G.Higuainas galėjo pasižymėti ir dar kartą, bet puolėjo smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. 80 minutę "Real" pelnė ir ketvirtąjį įvartį, kai už žaidimą ranka skirtą 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

Tai dar nebuvo pabaiga, mat jau per teisėjo pridėtą laiką po Rafaelio van der Vaarto perdavimo iš arti įvartį pelnė Raulis. Beje, tai buvo pirmasis ispano įvartis nuo praėjusių metų spalio mėnesio.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė kita Madrido ekipa "Getafe", kuri 0-2 pralaimėjo "Zaragoza". Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Humberto Suazo.

Pergalę iškovojo ir vėl čempionato lydere tapo "Barcelona", namuose 2-1 nugalėjusi "Malaga". Nors viso mačo metu katalonai turėjo akivaizdžią persvarą, tačiau įvartį pelnyti pavyko tik 70 minutę, o jo autorius - jaunasis puolėjas Pedro Rodriguezas.

Tačiau "Malaga" nebuvo linkusi pasiduoti ir 81 minutę dėka Valdo įvarčio rezultatą išlygino. Vis dėlto "Barca" greitai surengė tikslią ataką, kurią užbaigė tikslus Lionelio Messi įvartis.

"Tenerife" 1 - 5 Madrido "Real"

29' [0 - 1] Gonzalo Higuain
42' [0 - 2] Gonzalo Higuain
46' [1 - 2] Ayoze
48' [1 - 3] Kaka
80' [1 - 4] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
90' [1 - 5] Raul

Madrido "Getafe" 0 - 2 "Zaragoza"

3' [0 - 1] Humberto Suazo
20' [0 - 2] Humberto Suazo

"Barcelona" 2 - 1 "Malaga"

68' [1 - 0] Pedro Rodriguez
81' [1 - 1] Valdo
84' [2 - 1] Lionel Messi