Kaip skelbia gargždiškių svetainė internete, „Banga“ sėkmingai pradėjo susitikimą – jau 10-ąją minutę pasižymėjo Aurelijus Staponka. Tačiau po pertraukos pasirodę „Bangos“ žaidėjai nesugebėjo sulaikyti varžovų puolėjo Karolio Laukžemio, kuris per pirmąsias penkiolika antrojo kėlinio minučių (48, 49 ir 59 min.) pelnė net tris įvarčius.

„Pirmasis kėlinys buvo lygių varžovų dvikova, tačiau antrajame sužaidėme aktyviau ir nugalėjome. Tačiau „Banga“ man paliko gerą įspūdį“, – DELFI teigė nugalėtojų ekipos strategas Šenderis Giršovičius.

Tuo metu praėjusių metų A lygos čempionato bronzos medalio savininkė Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį savo manieže priėmė kaimyninės Lenkijos Suvalkų miesto „Wigry“ futbolininkus.

Pergalę rezultatu 1:0 šventė marijampoliečiai. Vienintelį įvartį po Povilo Lukšio smūgio 52-ąją minutę vartininkui atmušus kamuolį pelnė „Sūduvos“ legionierius iš Kinijos Liu Chao.

„Sūduva“ dar galėjo padidinti savo persvarą, bet ispanas Esau pataikė į virpstą, o Povilas Lukšys iš arti nepataikė į vartus.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse puolime išbandė lenką Lukašą Tumičių iš Bialystoko „Jagellionia“ bei 20 metų lietuvį Vaidotą Karaliūną iš Kauno „Spyrio“. Dėl traumų „Sūduvai“ nepadėjo saugai Andrius Urbšys, Karolis Chvedukas, Sergejus Koziuberda ir Aidas Kliučinykas.

„Wigry“ ekipoje puolėjas iš Lietuvos Gražvydas Mikulėnas nežaidė, gynėjas Tomas Statkevičius rungtyniavo iki 51-os, o saugas Gediminas Paberžis – iki 66-os minutės.

Kitose draugiškose rungtynėse „Klaipėdos“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Liepojos „Metalurgs-2“, o Alytaus „Alytis“ Marijampolėje 1:3 pralaimėjo iš Lietuvos U-18 rinktinės sudarytai „Nacionalinės futbolo akademijos-Aisčių“ komandai.

Šeštadienio draugiško futbolo rungtynių statistika:

Klaipėdos „Atlantas“ 3:1 Gargždų „Banga“

10‘ [0 : 1] Aurelijus Staponka
48‘ [1 : 1] Karolis Laukžemis
49‘ [2 : 1] Karolis Laukžemis
59‘ [3 : 1] Karolis Laukžemis

„Banga“: Paulius Pocius, Deividas Padaigis, Aurimas Šlušnys, Rimvydas Grudys, Karolis Urbaitis, Andrius Lipskis, Mikas Kura, Donatas Remeza, Andrius Gedgaudas, Gytis Gailius, Aurelius Staponka. Po keitimo taip pat žaidė Igor Spiridonov, Mantas Gudauskas, Edvinas Bračkus, Aleksandras Ivanauskas, Marius Žukovas, Giedrius Kožikis, Julius Triuška, Vitalij Zilis, Ignas Bagdonas.

„Atlantas“: Arnas Lekevičius; Robertas Žižys (po keitimo Žygimantas Danielius), Aleksandras Babachinas, Evaldas Užkuraitis, Donatas Surblys; Ernestas Razonas (Audrius Buržius), Justas Noreika (Valdas Narvilas), Mykolas Kaveckas (Valentinas Jeriomenko), Marius Stonkus (Mantas Tevelis), Linas Savastas; Karolis Laukžemis (Deivydas Peištaras).

Marijampolės „Sūduva“ 1:0 Suvalkų „Wigry“

52’ [1 : 0] Liu Chao

„Sūduva“: Marius Rapalis, Eimantas Valaitis, Nerijus Radžius, Alfredas Skroblas, Vaidas Slavickas, Liu Chao, Esau Garcia Alvarez, Vilmantas Bagdonavičius (po keitimo Povilas Lukšys), Povilas Leimonas (Vytautas Lasevičius), Vaidotas Karaliūnas, Lukasz Tumicz.

Liepojos „Metalurgs-2“ 2:2 FC „Klaipėda“

Alytaus „Alytis“ 1:3 „NFA-Aisčiai“.