28-ą minutę įvartį pelnė ir niekaip šį sezoną savęs neatrandantis puolėjas Thierry Henry, kuris pasižymėjo puikiu baudos smūgiu. Kėlinį "Barca" užbaigė dar vienu puikiu įvarčiu, o jo autorius - Rafaelis Marquezas.

Tai dar nebuvo pabaiga, mat mačo pabaigoje jaunasis "Barcelona" klubo saugas Thiago pelnė ir ketvirtąjį komandos įvartį.

Pergalę iškovojo ir Mariaus Stankevičiaus "Sevilla", išvykoje 3:1 nugalėjusi "Mallorca" vienuolikę.

Lietuvis žaidė visą mačą.

Trečiajame dienos mače tris taškus iškovojo La Korunijos "Deportivo" vienuolikė, rezultatu 2:1 namuose nugalėjusi autsaiderį "Xerez".

"Barcelona" 4 - 0 Santandero "Racing"

7' [1 - 0] Andres Iniesta
29' [2 - 0] Thiery Henry
34' [3 - 0] Rafael Marquez
84' [4 - 0] Thiago Alcantara Nascimento

La Korunijos "Deportivo" 2 - 1 "Xerez"

3' [1-0] Andres Guardado (iš 11 metrų baudinio)
6' [2-0] Riki
38' [2-1] Mario Bermejo

"Mallorca" 1 - 3 "Sevilla"

5' [1 - 0] M. Suarez
23' [1 - 1] Jesus Navas
57' [1 - 2] Ivica Dragutinovic
62' [1 - 3] Diego Perotti

25' Alvaro Negredo ("Sevilla") pašalintas iš aikštės;
45' Ivan Ramis ("Mallorca") pašalintas iš aikštės;
90' Didier Zokora ("Sevilla") pašalintas iš aikštės.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)