Milaniečiai pirmavo jau 3-ąją minutę po brazilo Ronaldinho įvarčio, kai kamuolys į anglų ekipos vartus įskriejo rikošetu nuo saugo Michaelo Carricko kojos.

Baigiantis pirmajam kėliniui, 36-ąją minutę, „United“ saugas Paulas Scolesas išlygino santykį. Antrojo kėlinio viduryje, 66-ąją minutę, Wayne'as Rooney persvėrė rezultatą, o netrukus 74-ąją minutę jis pasiekė ir trečią įvartį - 3:1.

Mačo pabaigoje, 85-ąją minutę, Clarence'as Seedorfas sušvelino santykį - 2:3.

Prancūzijoje „Lyon“ ekipa įveikė Madrido „Real“ klubo pasipriešinimą minimaliu skirtumu 1:0. Antro kėlinio pradžioje - 47-ąją minutę - prancūzas Jeanas Makounas pelnė įvartį „Lyon“ ekipai.

Atsakomoji kova vyks taip pat kovo 10 dieną.

„AC Milan“ 2 - 3 „Manchester United“

3' Ronaldinho [1 - 0]

36' Paul Scoles [1 - 1]

66' Wayne Rooney [1 - 2]

74' Wayne Rooney [1 - 3]

85' Clarence Seedorf [2 - 3]

„Lyon“ 1 - 0 Madrido „Real“

47' Jean Makoun [1 - 0]

Trečiadienį aštuntfinalius pradės dar dvi klubų poros - "Porto" (Portugalija) žais su Londono "Arsenal" (Anglija), o Miuncheno "Bayern" (Vokietija) - su "Fiorentina" (Italija).