Sevilijos moterų maratono lyderių rezultatai:

8. MARIA JOSE DEL TORO SAIZ 2:41:50
9. ŽIVILĖ BALČIŪNAITĖ 2:45:09
10. JENIFFER TITIKA LOTOIYWO 2:46:11

Antrosios E.Balčiūnaitės ir L.Grinčikaitės pergalės Portugalijos čempionate

Pombale baigiasi Portugalijos klubų čempionatas. Dar po vieną pergalę "FC Porto" klubui padovanojo Eglė Balčiūnaitė, laimėjusi 800 m bėgimą (2:04.97) ir Lina Grinčikaitė, pagerinusi 200 m bėgimo asmeninį rekordą bei pasiekusi geriausią sezono rezultatą Lietuvoje (23.74).

Komandų įskaitoje tarp moterų klubų nugalėjo "FC Porto", kuriam 39 taškus iš 99 pelnė lietuvės.

Šuolių varžybose Kaune - solidūs lietuvių pasirodymas

Kaune vyko penktosios Z. Stankevičiaus ir A. Kuncos atminimo šuolininkų varžybos.

Šuolius į aukštį laimėjo Milda Kulikauskaitė (1,75 m) ir Raivydas Stanys (2,16 m).

2,16 m aukštį taip pat įveikė antrą vietą užėmęs Rimantas Mėlinis, trečią - latvis Normandas Pupolas ir ketvirtą - asmeninį rekordą pasiekęs Kazimiras Narvoišas.

Šuoliuose į tolį pirmavo latvė Lauma Griva (6,15) ir Mantas Dilys (7,38).

Šuoliuose su kartimi nugalėjo Latvijos atstovai Krista Obižajeva (3,65) ir Paulas Pujatas (4,65).

Asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą pagerinusi Vitalija Dejeva buvo antra (3,60, trečias rezultatas Lietuvoje per visą istoriją), Giedrė Vikniūtė, peršokusi kartelę 3,35 m aukštyje, antrą kartą per 10 dienų viršijo oficialų Lietuvos 16-mečių rekordą.