Lietuviai nuo 13 minutės pirmavo po taiklaus Kęstučio Ivaškevičiaus smūgio, tačiau aikštės šeimininkai likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatą išlygino.

Antrąsias atrankos rungtynes Lietuvos jaunių rinktinė šeštadienį žais su bendraamžiais iš Bulgarijos, kurie mačą su Šiaurės Airijos vienuolike taip pat baigė lygiosiomis 1:1.

Iš viso pirmame Europos čempionato atrankos etape rungtyniaus 48 rinktinės, suskirstytos į 12 grupių.

Į kitą varžybų etapą iškops dvi geriausios kiekvienos grupės komandos bei absoliučiai geriausia trečioji ekipa. 25 rinktinės kartu su Ispanija, Čekija ir Slovakija burtų keliu bus suskirstytos į 7 grupes. Pastarųjų grupių nugalėtojai pateks į Europos pirmenybių finalinį turnyrą Šveicarijoje, kuris vyks birželio mėnesį.