Estų komandoje pasirodė lietuvis

Pirmajame mače dalyvavimui I lygoje besiruošiantis „Kaunas“ 1:0 (0:0) nugalėjo Estijos čempionato bronzos medalininką Narvos „Trans“ klubą.

Vienintelį rungtynių įvartį 65-ą minutę įmušė „Kauno“ puolėjas Ramūnas Macežinskas. Pirmajame kėlinyje jis neišnaudojo dar bent trijų realių progų pasižymėti. Antrasis kėlinys buvo apylygis ir komandos įvarčių neįmušė.

„Trans“ komandai šiame mače atstovavo buvęs ilgametis kauniečių žaidėjas Marius Bezykornovas. Praėjusiais metais „LKKA ir Teledemai“ atstovavęs saugas veikiausiai papildys Estijos klubo gretas.

Keturi puolėjo įvarčiai po pertraukos

Kitose rungtynėse šeimininkė Marijampolės „Sūduva“ 2:4 (0:0) pralaimėjo Kauno „Inkarui“. Pastarajai ekipai mėgėjišku pagrindu atstovavo ne vienas buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas, o „Sūduvos“ ekipoje debiutavo į peržiūrą atvykę ispanas Marcas Masipas ir belgas Liubomiras Bogdanovas.

Pirmoje rungtynių dalyje į vartų konstrukciją pataikė „Sūduvos“ saugas Esau, du kartus šalia vartų smūgiavo kitas ispanas M. Masipas.

Tačiau nuo antrojo kėlinio pradžios įvarčius vieną po kito mušė „Inkaro“ puolėjas Artūras Rimkevičius. 54-ą min. jis pasižymėjo išbėgęs vienas prieš vieną, kėlinio viduryje įmušė po rikošeto, vėliau realizavo 11 metrų baudinį ir dar tiksliai užbaigė vieną komandos kontrataką.

Rungtynių pabaigoje „Sūduvos“ atsilikimą sumažino tiksliai galva smūgiavęs M. Masipas ir po prasiveržimo kraštu įmušęs jaunasis Aivaras Bielkauskas.

89-ą min. už antrą geltoną kortelę aikštę teko palikti vienam „Inkaro“ atkūrimo iniciatorių gynėjui Artūrui Ruževskiui.

„Klaidas darė visa komanda, nieko nenoriu nieko išskirti. Vakar buvo sunki treniruotė ir šiandien gavome gerą pamoką. „Inkaras“ turėjo patyrusių žaidėjų ir sužaidė emocingai“, - apie mačą DELFI sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius.

Statistika:

FBK „Kaunas“ 1 : 0 Narvos „Trans“

65 min. [1 : 0] Ramūnas Macežinskas

FBK „Kauno“ sudėtis: Džiugas Bartkus; Vytautas Andriuškevičius (60 min. Paulius Vaikasas), Mindaugas Bagužis (46 min. Andrius Sanajevas), Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius (60 min. Audrius Račkus); Aurimas Vertelis (46 min. Vytautas Lukša), Andrius Bartkus (46 min. Marius Šoblinskas), Tomas Miklinevičius (65 min. Simonas Paulius), Edin Pehlič; Evaldas Razulis (70 min. Jaunius Juozaitis), Ramūnas Macežinskas.

Marijampolės „Sūduva“ 2 : 4 Kauno „Inkaras“

54‘ [0 : 1] Artūras Rimkevičius
62‘ [0 : 2] Artūras Rimkevičius
72‘ [0 : 3] Artūras Rimkevičius (11 m b.)
82‘ [0 : 4] Artūras Rimkevičius
85‘ [1 : 4] Marc Masip
87‘ [2 : 4] Aivaras Bielkauskas

„Sūduvos“ sudėtis: Armantas Vitkauskas; Vaidas Slavickas, Nerijus Radžius, Eimantas Valaitis, Alfredas Skroblas; Liu Chao, Karolis Chvedukas, Povilas Leimonas, Liubomir Bogdanov; Marc Masip, Esau Garcia Alvarez (Antrajame kėlinyje taip pat žaidė Giedrius Slavickas, Giedrius Klevinskas, Aivaras Bielkauskas, Aidas Kliučinykas, Vilmantas Bagdanavičius.)

„Inkaro“ sudėtis: Šarūnas Kilijonas; Tadas Papečkys, Artūras Ruževskis, Rimvydas Bakus, Henrikas Grigas; Marius Tamulis, Paulius Smaryginas, Vadimas Petrenka, Darius Maciulevičius, Kęstutis Rudžionis; Artūras Rimkevičius (Antrajame kėlinyje taip pat žaidė Kęstutis Smilginas, Andrius Puotkalis, Vytautas Vaškūnas, Marius Kižys, Mindaugas Grigalevičius).