Tačiau po didžiosios pertraukos "Lyon" gretose du sykius pasižymėjo Kimas Kallstromas, kartą įmušė Lisandro Lopezas ir svečiai šventė reikalingą pergalę.

Tokiu pat rezultatu savo varžovus įveikė lyderis "Bordeaux", išvykoje 3:1 nugalėjęs absoliutų lygos autsaiderį "Grenoble". Mačo scenarijus buvo panašus: šeimininkai kiek netikėtai pirmieji pelnė įvartį, tačiau svečiai į tai antrajame kėlinyje atsakė trimis tiksliai smūgiais.

Reikalingą pergalę namuose iškovojo ir "Marseille" futbolininkai, rezultatu 2:1 palaužę "Le Mans". Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai iš arti vartininką nuginklavo Tallecas. Tačiau kiek vėliau Mamadou Niangas rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje puolėjas realizavo Brandao uždirbtą 11 metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai tris taškus.

„Lorient“ 1 - 3 „Lyon“

27' [1 - 0] Pierre Ducasse
62' [1 - 1] Lisandro Lopez
70' [1 - 2] Kim Kallstrom
87' [1 - 3] Kim Kallstrom

„Marseille“ 2 - 1 „Le Mans“

15' [0 - 1] Tallec
29' [1 - 1] Mamadou Niang
53' [2 - 1] Mamadou Niang (iš 11 metrų baudinio)

„Grenoble“ 1 - 3 „Bordeaux“

45' [1 - 0] Luaren Battles
52' [1 - 1] Yoan Gouffran
55' [1 - 2] Maroune Chamakh
81' [1 - 3] Fernando Cavenaghi

46' Jimmy Juan pašalintas iš aikštės („Grenoble“)

„Lens“ 0 - 1 „Montpellier“

85' [0 - 1] Victor Hugo Montano

„Nice“ 0 - 1 „Auxerre“

90' [0 - 1] Ireneusz Jelen

„PSG“ 0 - 1 „Monaco“

67' [0 - 1] Edel (į savus vartus)

„Sochaux“ 2 - 1 „Lille“

8' [1 - 0] Damien Perquis
11' [2 - 0] Stephane Dalmat
75' [2 - 1] Robert Vittek

23' Yohan Cabaye („Lille“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Toulouse“ 0 - 0 „Nancy“

„Saint-Etienne“ 0 - 0 „Rennes“

„Boulogne“ 0 - 2 „Valenciennes“

49' [0 - 1] Gaetan Bong
90' [0 - 2] Fahid Benkhalfallah

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)