Nugalėtojų laikas - 4 minutės 24,779 sekundės. Antri finišavo ukrainiečiai (4:25,369), treti - Kubos atstovai (4:30,362).

Perpus trumpesnėje distancijoje ši Lietuvos įgula buvo antra (1:49,044) ir tenkinosi vieta pusfinalyje.

J.Šuklinas vienviete kanoja 500 m distancijos kvalifikaciniame plaukime taip pat buvo antras (2:01,633) bei iškovojo teisę dalyvauti rungties pusfinalyje.

Dviviečių baidarių 1000 m nuotolio kvalifikacinėse varžybose Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas finišavo šešti (4:02,279) bei iškopė į pusfinalį. Nugalėtojais šiame plaukime tapusių bei į finalą patekusių Vokietijos baidarininkų laikas - 3 min. 39,070 sek.

Žymiai geriau lietuviams sekėsi 500 m distancijoje, kurioje jie buvo treti (1:36,194), savo kvalifikaciniame plaukime nusileidę tik vengrams (1:33,656) bei danams (1:33,797).