Jau be į "Sevilla" vienuolikę išvykusio Mariaus Stankevičiaus žaidusi Genujos "Sampdoria" namuose mačą su "Palermo" baigė lygiosiomis 1:1.

Nesėkmę svečiuose patyrė "Livorno" su Tomu Danilevičiumi, net 1:4 pralaimėjusi Romos "Lazio". Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visas rungtynes ir 71-ą min. buvo nubaustas geltona kortele.

Vėliausiai pasibaigusiame mače triuškinančią pergalę namuose iškovojo "Milan" ekipa, 5:2 nugalėjusi "Genoa". Milaniečių gretose jau žaidė antrą žiemą iš eilės išsinuomuotas Anglijos rinktinės saugas Davidas Beckhamas, kuris rungtynes pradėjo starto sudėtyje ir 76-ą min. buvo pakeistas.

"Milan" 5 - 2 "Genoa"

25' [0 - 1] Giuseppe Sculli
32' [1 - 1] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)
38' [2 - 1] Emiliano Silva Thiago
48' [3 - 1] Marco Borriello
60' [4 - 1] Marko Borriello
74' [5 - 1] Klaas Jan Huntelaar (iš 11 metrų baudinio)
79' [5 - 2] David Suazo

Veronos "Chievo" 0 - 1 Milano "Inter"

12' [0 - 1] Mario Balotelli

"Siena" 1 - 5 "Fiorentina"

5' [0 - 1] Per Kroldrup
29' [0 - 2] Mario Santana
37' [0 - 3] Alberto Gilardino
66' [0 - 4] Alberto Gilardino
79' [0 - 5] Adrian Mutu
84' [1 - 5] Massimo Maccarone (iš 11 metrų baudinio)

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 "Palermo"

41' [0 - 1] Edison Cavani
42' [1 - 1] Antonio Cassano

"Parma" 1 - 2 Turino "Juventus"

3' [0 - 1] Hasan Salihamidzic
25' [1 - 1] Nicola Amoruso
39' [1 - 2] Paolo Castellini (į savus vartus)

74' iš aikštės pašalintas Martin Caceres ("Juventus").

Romos "Lazio" 4 - 1 "Livorno"

7' [0 - 1] Martin Bergvold
48' [1 - 1] Sergio Floccari
55' [2 - 1] Sergio Floccari
72' [3 - 1] Tommaso Rocchi
90' [4 - 1] Aleksandar Kolarov (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Romano Perticone ("Livorno").

"Catania" 1 - 0 "Bologna"

81' [1 - 0] Nicolas Spolli

"Cagliari" 2 - 2 "Roma"

52' [0 - 1] David Pizarro (iš 11 metrų baudinio)
65' [0 - 2] Simone Perrotta
90' [1 - 2] Diego Lopez
90' [2 - 2] Daniele Conti

"Bari" 2 - 0 "Udinese"

5' [1 - 0] Riccardo Meggiorini
68' [2 - 0] Paulo Vitor De Souza Barreto

Bergamo "Atalanta" 0 - 2 "Napoli"

7' [0 - 1] Fabio Quagliarella
58' [0 - 2] Michele Pazienza

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Inter 18 13 3 2 37-14 42
2. Milan 17 10 4 3 28-19 34
3. Juventus 18 10 3 5 32-22 33
4. Napoli 18 8 6 4 28-24 30
5. Roma 18 8 5 5 29-24 29
6. Parma 18 8 4 6 23-23 28
7. Fiorentina 17 8 3 6 23-16 27
8. Bari 17 7 6 4 21-15 27