Šeimininkai priekyje buvo sužaidus jau tris minutes, kai Marcelo tiksliu perdavimu išvedė Gonzalo Higuainą vieną prieš vartininką. Argentinietis nesuklydo bei pelnė įvartį.

"Real" ir toliau kontroliavo žaidimą bei netrukus sekė du Rafaelio van der Vaarto įvarčiai. Iš pradžių pasinaudojęs Lassana Diarra perdavimu olandas likęs vienas prieš vartininką pelnė įvartį, kiek vėliau 'uždarė' Sergio Ramoso perdavimą iš krašto.

Pirmajame kėlinyje įvarčiai ir toliau nesibaigė, mat 34-ąją minutę puikų įvartį dar sykį pelnė G.Higuainas. Puolėjas puikiai suvaldė kamuolį bei stipriu ir tiksliu smūgiu pasiuntė jį į viršutinį "Zaragoza" ekipos vartų kampą.

Vos prasidėjus antrąjai mačo daliai šeimininkai pirmavo jau 5-0 - Cristiano Ronaldo sukladino baudos aikštelėje kelis varžovus, sulaukė tinkamo momento ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į "Zaragoza" vartus.

Svečiai ir toliau rungtyniavo itin blankiai, o "Real" tuo pasinaudojo pelnydami ir šeštąjį įvartį - po keitimo aikštėje pasirodęs Karimas Benzema suklaidino gynėją bei tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį.

Puikią pergalę išvykoje iškovojo Madrido "Getafe" ekipa, kuri 2-1 įveikė "Sevilla". Svečiams abu įvarčius pelnė puolėjas Roberto Soldado, o šeimininkų gretose pasižymėjo Alvaro Negredo.

Trečiajame dienos mače pergale namuose džiaugėsi "Athletic" komanda, rezultatu 2-0 nugalėjusi Pamplonos "Osasuna.

Madrido "Real" 6 - 0 "Zaragoza"

3' [1 - 0] Gonzalo Higuain

26' [2 - 0] Rafael van der Vaart

28' [3 - 0] Rafael van der Vaart

34' [4 - 0] Gonzalo Higuain

50' [5 - 0] Cristiano Ronaldo

71' [6 - 0] Karim Benzema

"Sevilla" 1 - 2 Madrido "Getafe"

12' [0 - 1] Roberto Soldado

33' [0 - 2] Roberto Soldado

51' [1 - 2] Alvaro Negredo

Bilbao "Athletic" 2 - 0 Pamplonos "Osasuna"

1' [1 - 0] Fernando Yeste

12' [2 - 0] Fernando Llorente