Kauno miesto mero padėkos raštais buvo apdovanoti šie sportininkai ir jų treneriai:

KAROLIS BAUŽA – Europos (U-23) dziudo čempionate iškovojo aukso medalį, Kauno sporto mokyklos „Gaja“, treneris Petras Vinciūnas

SONATA TAMOŠAITYTĖ – pasaulio studentų universiadoje 100 m barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo sidabro medalį ir Europos lengvosios atletikos (U-23) čempionate 4X100 m estafetės rungtyje iškovojo 3-ąją vietą, Kauno sporto mokykla „Viltis“, tren. Nina Gedgaudienė;

SILVIJA PESECKAITĖ - Europos lengvosios atletikos (U-23) čempionate 4X100 m. estafetės rungtyje iškovojo 3-ąją vietą, Kauno sporto mokykla „Viltis“; tren. Jūratė ir Aleksas Stanislovaičiai;

RYTIS SAKALAUSKAS - Europos lengvosios atletikos (U-23) čempionate 100 m bėgimo rungtyje iškovojo 4-ąją vietą; tren. Jūratė ir Aleksas Stanislovaičiai;

EDITA KAVALIAUSKIENĖ - Europos lengvosios atletikos žiemos čempionate 4X400 m estafetės rungtyje iškovojo 6-ąją vietą, tren. Jūratė ir Aleksas Stanislovaičiai;

LINA ANDRIJAUSKAITĖ - Europos lengvosios atletikos (U-23) čempionate 4X100 m estafetės rungtyje iškovojo 3-ąją vietą, tren. Alvydas Gavėnas;

VIKTORIJA ŽEMAITYTĖ - Europos lengvosios atletikos žiemos čempionate penkiakovės rungtyje iškovojo 6-ąją vietą, tren. Alvydas Gavėnas;

AGNĖ ORLAUSKAIĖ - Europos žiemos lengvosios atletikos čempionate 4X400 m iškovojo 6-ąją vietą, tren. Nijolė Sabaliauskienė ir Daiva Jankauskaitė;

LAURA STAINYTĖ - Europos motorlaivių sporto čempionate iškovojo bronzos medalį, Kauno motorlaivių klubas „KTU-Politechnika“, tren. Vytas Stainys, mechanikė Sigita Stainytė;

EDGARAS RIABKO - Europos motorlaivių sporto čempionate iškovojo 5-ąją ir pasaulio motorlaivių sporto čempionate 6-ąją vietas; Kauno motorlaivių klubas „KTU-Politechnika“, treneris Valerijus Riabko, mech. Vitalijus Riabko;

GLEBAS SOBČIUKAS: Europos motorlaivių sporto čempionate iškovojo 3-ąją ir pasaulio motorlaivių sporto čempionate 8-ąją vietas, Kauno motorlaivių klubas „Megasportas“, tren. Aleksandras Michailovas, mech. Jonas Janušauskas;

DONATAS KARALUKAS, GINTAUTAS EIROŠIUS ir ANDRIUS SLAVINSKAS - Lietuvos policijos krepšinio rinktinės sudėtyje Europos policijos čempionate iškovojo 2-ąją vietą, Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariatas;

Specialiais prizais ir Kauno miesto mero padėkos raštais apdovanoti:

NERIJUS MALIAUKA - pasaulio motorlaivių sporto čempionate iškovojo sidabro medalį, Kauno motorlaivių klubas „Megasportas“, tren. Darius Maliauka, mech. Mindaugas Danėnas;

RAMUNĖ MILIAUSKAITĖ - WPF Europos čempionate iškovojo sidabro medalį, WFF/NABBA Europos čempionate - aukso medalį ir 4-ąją vietą, WFF/NABBA pasaulio čempionate - 2 aukso medalius, klubas „Geležiniai žmonės“, tren. Irina ir Saulius Misevičiai;

DOVILĖ SIMANAVIČIŪTĖ - WPF Europos čempionate iškovojo bronzos medalį, WFF/NABBA Europos čempionate - aukso medalį, WFF/NABBA pasaulio čempionate - sidabro medalį, WPF pasaulio čempionate – aukso medalį, klubas „Geležiniai žmonės“, tren. Irina ir Saulius Misevičiai;

GINTARAS GORODNIČENKO - NABBA pasaulio čempionate iškovojo aukso medalį, klubas „Geležiniai žmonės“, tren. Irina ir Saulius Misevičiai;

MANTAS JANKAUSKAS - WFF/NABBA Europos čempionate iškovojo 4-ąją vietą, WFF/NABBA pasaulio čempionate - aukso medalį, klubas „Geležiniai žmonės“, tren. Irina ir Saulius Misevičiai;

AUŠRA TASIUKEVIČIŪTĖ - Europos ir pasaulio fitneso čempionate iškovojo aukso medalį, klubas „Bodyhouse“, tren. Karolis Žilinskas.