Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrejus Židkovas (07:19), Edgaras Rybakovas (7:50), Arnoldas Bosas (10:51 ir 57:44), Andrejus Burakovas (17:23), Laisvydas Rimus (28:04 bei 55:32), Pijus Rulevičius (31:56) ir Povilas Verenis (53:37).

Rumunų gretose įvarčiais pasižymėjo Leonardas Pascaru (14:30), Tamašas Biro (17:44 bei 48:58), Roberto Gliga (44:54) ir Csanadas Fodoras (59:45).

Trečiadienį Lietuvos ekipos varžove bus Belgijos komanda, antradienį žaidžianti su Olandijos rinktine.

Čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva 3 3 0 0 0 20:7 9
2. Rumunija 3 2 0 0 1 15:15 6
3. Olandija 2 1 0 0 1 6:9 3
4. Belgija 2 0 1 0 1 8:9 2
5. Estija 2 0 0 1 1 7:10 1
6. Serbija 2 0 0 0 2 4:10 0