Europos čempionu šioje rungtyje tapo kroatas Duje Draganja (51,20 sek.), aplenkęs rusą Sergejų Fesikovą (51,29 sek.) bei slovėną Peterį Mankocą (51,52 sek.).

Vienintelį čempionato - sidabro - medalį V. Janušaitis ketvirtadienį iškovojo 200 m rungtyje kompleksiniu būdu. Finale jis distanciją įveikė per 1 min. 52,22 sek. bei pasiekė naują šalies rekordą. Šis rezultatas buvo 0,63 geresnis nei iki šiol buvęs Europos rekordas.

Pirmąją pirmenybių dieną V. Janušaitis pralaimėjo tik austrui Markusui Roganui (1:51,72) kuris ir tapo naujuoju Europos čempionu bei Senojo žemyno rekordininku.

Lietuvos plaukikų kvartetas Stambulo baseine finišavo aštuntas

Aštuntąją vietą vyrų estafetės - 4 po 50 m laisvuoju stiliumi - finale užėmė Lietuvos rinktinė.

Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius ir V. Janušaitis distancijoje sugaišo 1 minutę 25,99 sekundės bei antrą kartą per vieną dieną pasiekė naują šalies rekordą.

Dešimties komandų finale lietuviams pavyko aplenkti Danijos (1:27,25) bei Švedijos (1:26,77) ekipas.

Vyrų estafetės 4 po 50 m laisvuoju stiliumi auksas Stambule atiteko Prancūzijai (1:22,96), finale aplenkusiai Kroatijos (1:23,18) bei Italijos (1:23,64) plaukikus.