"Livorno" klubui dėl diskvalifikacijos negalėjo padėti komandos kapitonas Cristiano Lucarelli, tad proga buvo suteikta T. Danilevičiui, kuris vos antrą kartą šį sezoną pradėjo mačą starto sudėtyje.

84 min. "Catania" ekipos kapitonas Giuseppe Mascara už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės ir netrukus "Livorno" tuo pasinaudojo.

Likus porai minučių iki antro kėlinio pabaigos kamuolys baudos aikštelės prieigose atšoko T. Danilevičiui. Lietuvis apsisuko ir staigiu smūgiu iš 16 metrų pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Be keitimų žaidęs puolėjas šį sezoną Italijos čempionate pasižymėjo antrąjį kartą ("Livorno" futbolininkai iš viso yra įmušę tik 7 įvarčius).

"Livorno" klubas po ketvirtosios pergalės šį sezoną pakilo į 17-ąją turnyro lentelės vietą.

Kitose rungtynėse sezono favoritai barstė taškus. Lygos lyderis Milano "Inter" klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis su Benrgamo "Atalanta", o "AC Milan" komanda namuose netikėtai 0:2 pralaimėjo "Palermo" ekipai.

"Catania" 0 - 1 "Livorno"

88' Tomas Danilevičius [0 - 1]

84' Giuseppe Mascara ("Catania") - raudona kortelė

"AC Milan" 0 - 2 "Palermo"

49' Fabrizio Miccoli [0 - 1]

62' Mark Bresciano [0 - 2]

"Atalanta" 1 - 1 "Inter"

15' Diego Milito [0 - 1]

81' Simone Tiribocchi [1 - 1]

"Chievo" 2 - 1 "Fiorentina"

5' Riccardo Montolivo [0 - 1]

3' Giampiero Pinzi [1 - 1]

24' Gennaro Sardo [2 - 1]

"Lazio" 1 - 0 "Genoa"

39' Aleksandar Kolarov [1 - 0]

"Parma" 2 - 1 "Bologna"

43' Gaby Mudingayi [0 - 1]

57' Christian Panucci [1 - 1]

86' Nicola Amoruso [2 - 1]

"Siena" 2 - 1 "Udinese"

6' Massimo Maccarone [1 - 0]

90' Abdelkader Ghezzal [2 - 0]

90' Gaetano D´Agostino [2 - 1]

Genujos "Sampdoria" klubo, kuriam atstovauja Marius Stankevičius, dvikova su "AS Roma" ekipa prasidėjo vėlų sekmadienio vakarą Lietuvos laiku ir baigėsi lygiosiomis 0:0.

M. Stankevičius žaidė 90 minučių ir po jo smūgio kamuolys pataikė į virpstą.

"Sampdoria" 0 - 0 "AS Roma"

1. Inter 16 11 3 2 35-14 36
2. AC Milan 16 9 4 3 23-17 31
3. Juventus 16 9 3 4 29-19 30
4. Parma 16 8 4 4 22-20 28
5. Roma 16 7 4 5 25-22 25
6. Sampdoria 16 7 4 5 20-22 25
7. Bari 16 6 6 4 19-15 24