Tai buvo lygiaverčių varžovų mūšis, kuris abiem komandoms turėjo didelės reikšmės kovoje dėl geresnės vietos čempionato turnyro lentelėje.

Per pirmuosius du kėliniuose iniciatyva priklausė „Ice Wind“ komandai ir ji pirmavo - 5:2.

Tačiau labiau patyrusi „Sareme“ komanda trečiajame kėlinyje parodė savo charakterį ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 7:7.

Per pridėtas papildomas 5 minutes įvarčių nebuvo pasiekta, o per baudinių seriją jaunasis „Sareme“ komandos lyderis Karolis Janušauskas realizavo baudinį, taip išplėšdamas savo komandai labai svarbią pergalę.

Nugalėtojams po 3 įvarčius pelnė K. Janušauskas ir Jonas Matusevičius, vieną įmušė Piotras Ščerbakas.

„Ice Wind“ gretose dukart pasižymėjo Jurijus Goriančikovas, po kartą – Tomas Vaškevičius, Sergejus Rusakovas, Gediminas Maslauskas, Paulius Palevičius ir Romualdas Poteiko.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus "Vanvita" 7 7 0 0 0 81:28 21
2. Vilniaus "Lokiai" 6 4 0 0 2 50:36 12
3. Kauno "Sparnai" 6 4 0 0 2 47:20 12
4. Panevėžio LRK "Olimpas" 7 4 0 0 3 47:42 12
5. Vilniaus "Vilkai" 4 2 1 0 1 39:16 8
6. Vilniaus "Sareme" 6 1 1 0 5 34:47 5
7. Vilniaus "Ice Wind" 6 0 1 2 3 29:46 4
8. Vilniaus "Meteoras" 6 1 0 1 4 23:85 4