Varžybose dalyvavo 209 sportininkai iš Rusijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Jaunučiai (1995-1997 metų gimimo)

Varžybos vyko devyniose svorio kategorijose. Trečdalis nugalėtojų iš Lietuvos. Puikiai kovojo panevėžietis Kristupas Šleiva (38 kg). Jis varžovus gniuždė ir parteryje, ir stovėsenoje.

Paulius Galkinas (Klaipėda, 46 kg) ir Brendonas Kuodis (50 kg; Vilnius- Anykščių rajonas) taip pat nugalėjo savo varžovus. Turnyras Kaliningrade – jau trečios paeiliui B. Kuodžio laimėtos varžybos.

Sidabro medalius įnirtingose kovose prieš rusus išplėšė Simas Samulionis (42 kg; Panevėžys) bei visaginiečiai Donatas Tamulevičius (50 kg) ir Valerijus Čaplinskis (55 kg).

Bronzos medalius laimėjo Pavelas Golovanovas (29 kg) ir Germanas Svirskis (32 kg) iš Visagino bei klaipėdiečiai Andrius Kirjanovas (32 kg) ir Paulius Galkinas (46 kg).

Jauniai (1992-1994)

Niekas rimčiau nepasipriešino Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniui Juliui Matuzevičiui (84 kg, Vilnius - Joniškis).

Sidabro medalius laimėjo Gytis Sabutis (54 kg; Vilnius - Tauragė), Remigijus Guntis (69 kg; Vilnius - Šiaulių rajonas) ir Viktoras Gergelis (76 kg, Visaginas).

Rūtenis Uginčius (Klaipėda) liko trečias. Dar vieną bronzos medalį laimėjo Artūras Sekus (69 kg; Vilnius - Šiaulių rajonas).

Suaugusieji

Vilius Laurinaitis (100 kg, Vilnius - Joniškis) ir Marijus Grygelis (120 kg, Vilnius - Šiaulių r.) tęsia sunkiasvorių pergalių tradicijas. Jie nusiteikę pakeisti mūsų olimpiečius.

Antrą vietą laimėjo Andrius Putna (74 kg, Vilnius - Joniškis). Sportininkas gerai „traukė“ iš parterio, aktyviai ieškojo veiksmų stovėsenoje, buvo ištvermingas, bet lygioje finalo imtyje pralaimėjo vietinių teisėjų palaikomam rusui.

Bronzos medaliai atiteko Eivydui Sekui (66 kg, Vilnius - Šiaulių r.) ir Gintarui Pateriabui (85 kg, Vilnius - Visaginas).