Daugiausiai dėmesio šioje dvikovoje sulaukė brangiausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo, sugebėjęs ne tik nuginkluoti varžovų vartininką, bet ir nerealizuoti 11 metrų baudinio, demonstratyviai nepasveikinti komandos draugo su pelnytu įvarčiu ir būti pašalintas iš aikštės.

Dvikovą šeimininkai pradėjo sėkmingai ir 31 minutę po gynėjo Sergio Ramoso smūgio galva išsiveržė į priekį 1-0. Visgi svečiai nebuvo linkę nusileisti ir po didžiosios pertraukos ne tik išlygino santykį, bet ir privertė "Real" atsidurti besivejančiųjų vaidmenyje - iš pradžių po rikošeto įmušė Fernando Soriano, o 62 minutę po kampinio techniškai susistabdęs kamuolį pasižymėjo Kalu Uche.

Ispanijos vicečempionams šaltas dušas išėjo į naudą - 73 minutę suklaidinęs gynėją kamuolį į tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Dar po aštuonių minučių "Real" žvaigždė C.Ronaldo uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats ir mėgino realizuoti, tačiau portugalo smūgį atrėmė vartininkas. Nepaisant to, pirmasis prie kamuolio suskubo ir įvartį įmušė puolėjas Karimas Benzema, tačiau Portugalijos rinktinės lyderio sveikinimų jis nesulaukė.

Tiesa, po kelių akimirkų jau pats C.Ronaldo įmušė ketvirtą komandos įvartį, pasižymėdamas iš kelių metrų po perdavimo iš krašto.

Bet ir tai nebuvo pabaiga - švęsdamas įvartį portugalas nusivilko marškinėlius ir užsidirbo geltoną kortelę, o 89 minutę už spyrį varžovui į koją buvo priverstas palikti aikštę anksčiau laiko.

La Korunijos "Deportivo" 1 - 3 "Barcelona"

27' [0 - 1] Lionel Messi

39' [1 - 1] Adrian Lopez

80' [1 - 2] Lionel Messi

88' [1 - 3] Zlatan Ibrahimovic

"Xerez" 0 - 2 Madrido "Atletico"

29' [0 - 1] Diego Forlan

66' [0 - 2] Sergio Aguero

72' iš aikštės pašalintas Sidi Yaya Keita ("Xerez")

85' iš aikštės pašalintas Alvarod Dominguez ("Atletico")

"Sevilla" 1 - 1 "Valladolid"

33' [0 - 1] Mateus Manucho

45' [1 - 1] Luis Fabiano (iš 11 metrų baudinio)

39' iš aikštės pašalintas Borja Fernandez ("Valladolid")

Madrido "Real" 4 - 2 "Almeria"

31' [1 - 0] Sergio Ramos

58' [1 - 1] Fernando Soriano

62' [1 - 2] Kalu Uche

73' [2 - 2] Gonzalo Higuain

83' [3 - 2] Karim Benzema

84' [4 - 2] Cristiano Ronaldo

82' Cristiano Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 metrų baudinio

89' iš aikštės pašalintas Cristiano Ronaldo ("Real")