Antroje vietoje liko pirmajame pasaulio dviračių treko taurės etape keirino lenktynėse aukso medalį iškovojusi Simona Krupeckaitė (DELFI apklausa – 465, ekspertai – 2).

Trečią vietą rinkimuose užėmė pasaulio plaukimo taurės varžybų III etape bronzos medalį iškovojęs Vytautas Janušaitis (DELFI apklausa – 351, ekspertai – 2).

Ketvirtas liko Europos jaunimo (iki 23 metų) dziudo čempionate aukso medalį iškovojęs Karolis Bauža (DELFI apklausa – 181, ekspertai – 3), penktą [poziciją užėmė - pasaulio čempionate, kovinio sambo rungtyje (svorio kategorijoje iki 68 kg), aukso medalį iškovojęs Sergejus Greičicha.

Lapkričio mėnesio rinkimų rezultatai (DELFI apklausa, ekspertai, iš viso):

Žydrūnas SAVICKAS 5 tšk., 1 tšk., 6 tšk.;
Simona KRUPECKAITĖ 3 tšk., 2 tšk., 5 tšk.;
Vytautas JANUŠAITIS 2 tšk., 2 tšk., 4 tšk.;
Karolis BAUŽA 1 tšk., 3 tšk., 4 tšk.;
Sergejus GREČICHA 0 tšk., 0 tšk., 0 tšk.

Kiekvieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas.

Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų nugalėtoju. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras, laikinai Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pareigas einantis Ritas Vaiginas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, savaitraščio „Sportas“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.