Didžiules ambicijas į aukštas vietas diktavo Lenkijos olimpinio centro imtynininkai, kurie į Šiaulius atvyko gausiausiai. Varžybų atidarymo metu buvo apdovanoti geriausi Šiaulių imtynių klubo „Atžalynas“ sportininkai: graikų–romėnų imtynininkas Povilas Žukauskas ir imtynininkė Indrė Bubelytė.

Jaunimo grupės svorio kategorijos iki 66 kilogramų finale šiaulietis Povilas Žukauskas nusileido Arkadijuszui Kulynycziui iš Lenkijos.

Trečias vietas laimėjo Karolis Kosla (Lenkija) ir Remigijus Guntis (Vilnius – Šiaulių rajonas). Šioje svorio kategorijoje grūmėsi penkiolika atletų.

Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų pirmą vietą užėmė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Julius Matuzevičius, sidabro apdovanojimas atiteko šiauliečiui Haroldui Rudzinskui, o trečioje vietoje liko lenkai Piotras Levandovskis ir Damianas Owczarekas.

Jaunių grupės turnyro nugalėtojais tapo Andrius Pančenka (+85 kg, Šiaulių rajonas), Tomas Galkus (85 kg, Šiauliai–Šiaulių rajonas), Gytis Sabutis (58 kg, Vilnius LOSC -Tauragė), Brendonas Kuodis (50 kg, Vilnius LOSC – Anykščiai), Airidas Danusevičius (41 kg, Šiauliai).

Antrąsias vietas užėmė Lukas Zajančkauskas (+85 kg, Šiauliai), Mantas Federavičius (85 kg, Panevėžys), Mantas Kasparavičius (76 kg, Šiauliai-Šiaulių rajonas), Arnas Maslianikovas (66 kg, Šiauliai), Jonas Valančius (58 kg, Šiauliai) ir Danas Revutas (41 kg, Panevėžys).

Bronzos medaliais apdovanoti šiauliečiai Ovidijus Breikas ir Egidijus Morkūnas (+85 kg), Karolis Kaupas (85 kg, Šiauliai). Deividas Ramoška (66 kg, Anykščiai), Paulius Venslovas (58 kg, Šiaulių rajonas), Tadas Valčiukas (50 kg, Šiauliai) bei Darius Gudmonas (41 kg, Joniškis) ir Gytis Kulevičius (41 kg, Šiaulių rajonas).

Moterų imtynių jaunimo grupės svorio kategorijoje iki 59 kilogramų Indrė Bubelytė (Šiauliai – Anykščiai) finale įvekė Simą Žiogaitę (Šiauliai – Anykščiai).

Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų aukso medalį, atlikusi efektingą latvės Ilzės Celmarauga metimą, iškovojo šiaulietė Giedrė Blekaitytė, o trečiąją vietą užėmė Monika Streckytė (Šiauliai).

Svorio kategorijoje iki 67 kilogramų čempione tapo latvė Andra Lapina. Antroji vieta atiteko Monikai Rėkštytei (Šiauliai)

Kristina Domikaitytė (48 kg, Šiauliai–Anykščiai) finale pralaimėjo Europos vicečempionei Karolinai Tjapko iš Latvijos ir buvo apdovanota sidabro medaliu.

Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų trečiąsias vietas iškovojo Aistė Balčiūnaitė (Šiauliai) ir Justina Aldusevičiūtė (Anykščiai – Šiauliai).