Rumunijos "Liga 1" 15 turas

Urzičenio "Unirea" 2 - 0 Bistricos "Gloria"

"Unirea" klubas namuose išsiveržė į priekį 8 minutę, o antrajame kėlinyje, varžovams netekus žaidėjo dėl raudonos kortelės, įmušė dar kartą.

Po 15 turų Rumunijoje susidarė kurioziška situacija - penkios komandos, tarp jų "Unirea" turi po 28 taškus ir pirmauja čempionate, o dar trys atsilieka vos keliais taškais.

Danijos "SAS Liga" 17 turas

OB "Odense" 1 - 0 HB "Koge"

A. Skarbaliaus treniruojama komanda nuo antrojo kėlinio pradžios žaidė be vieno pašalinto žaidėjo, tačiau tik po atkaklios kovos nusileido čempionato lyderiui.

Vienintelį įvartį šeimininkai įmušė 83 min., o Rytis Leliūga pralaimėjusiųjų gretose žaidė iki 73 min. Po 17 turų "Koge" ekipa surinkusi 8 taškus lieka priešpaskutinėje vietoje.

Lenkijos "Ekstraklasa" dublerių lygos 15 turas

Krokuvos "Wisla-2" 1 - 3 Vodzislavo "Odra-2"

Rezervinės "Odra" komandos pergalę nulėmė Deivydo Matulevičiaus įvarčiai. Rezultatui esant 1:1, puolėjas iš Lietuvos 37 min. išvedė savo ekipą į priekį, o 61 min. įmušė dar kartą.