"Real" jau penktąją rungtynių minutę buvo priekyje, kai iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė saugas Kaka. Kiek vėliau pavojingai į "Atletico" vartus dar smūgiavo Sergio Ramosas bei Lassana Diarra.

26-ąją minutę buvo pelnytas ir antrasis įvartis - Karimas Benzema perdavė tiksliai kamuolį Marcelo, šis suklaidino gynėją bei smūgiavo iš gana aštraus kampo, tačiau vartininkui Sergio Asenjo nepavyko išgelbėti komandos, mat smūgis buvo labai stiprus ir tikslus.

Pavojingu smūgiu atsakė ir šeimininkai, kai į Ikero Casillaso vartus smūgiavo Diego Forlanas. Netrukus "Real" vos nepelnė trečiojo įvarčio, bet K.Benzemos smūgį atlaikė S.Asenjo.

48-ąją minutę tas pats K.Benzema neišnaudojo dar vieno puikaus šanso. Prancūzo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo virš šeimininkų ekipos vartų.

Nepaisant to, svečiai 64-ąją minutę pirmavo jau 3-0 - Gonzalo Higuainas privertė suklysti vieną iš svečių gynėjų bei perėmęs kamuolį ir likęs vienas prieš vartininką sugeba pelnyti įvartį.

Tačiau jau po dviejų minučių "Real" lieka dešimtyje, mat už pražangą prieš Sergio Aguero iš aikštės buvo išvytas gynėjas Sergio Ramosas.

"Atletico" po truputį perėmė iniciatyvą ir netrukus dukart sugebėjo pasižymėti. Iš pradžių 79-ąją minutę po Ujfalusi perdavimo įvartį pelnė D.Forlanas, o antrojo įvarčio autorius - S.Aguero.

Nuo tada šeimininkai visiškai užgulė "Real" vartus. Nors puikų šansą pasižymėti turėjo Simao, smūgis praskriejo virš vartų, bei S.Aguero, savus vartus išgelbėjo I.Casillasas, rezultatas nepakito ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė dramatišką "Real" klubo pergalę.

Madrido "Atletico" 2 - 3 Madrido "Real"

5' [0 - 1] Kaka

26' [0 - 2] Marcelo

64' [0 - 3] Gonzalo Higuain

79' [1 - 3] Diego Forlan

81' [2 - 3] Sergio Aguero

66' iš aikštės išvytas Sergio Ramos ("Real")

"Barcelona" 4 - 2 "Mallorca"

11' [1 - 0] Pedro Rodriguez

20' [1 - 1] José Carlos Nunes

40' [2 - 1] Pedro Rodriguez

44' [3 - 1] Thierry Henry

87' [4 - 1] Lionel Messi

90' [4 - 2] Alhassane Keita

Madrido "Getafe" 0 - 2 La Korunijos "Deportivo"

13' [0 - 1] Mista

59' [0 - 2] Luis Kasmirski Filipe

26' iš aikštės išvytas Ivan Sanchez Riki ("Deportivo")

73' iš aikštės išvytas Sergio ("Deportivo")

"Tenerife" 2 - 2 "Malaga"

18' [1 - 0] Roman Martinez

27' [2 - 0] Alejandro Alfaro

29' [2 - 1] Arnaldo Edi Lopes da Silva Edinho

78' [2 - 2] Francisco Diaz Javi Lopez